дали не е поредния търговски трик на pampers

  • 2 016
  • 20
дали не е  поредния търговски трик на pampers за да ни накарат да ги купуваме, аз вече изпратих необходимия брой мечета, но нямам отговор къде да се обадя, за да разбера, дайте моля ви поне инфо за електронна поща ако иамте!!!
Виж целия пост
# 1
Естествено...рекламата продава стоката...
Виж целия пост
# 2
Фирмата вносител на Проктър енд Гембъл за БГ е КАВЕН ОРБИКО.Потърси е-меил
от търса4ка,ина4е мога да ти дам е-меил на техен представител,но само на ЛС!
Виж целия пост
# 3
Procter & Gamble Bulgaria E.O.O.D.
5 Rezbarska Street, Hadji Dimitar, 1510 Sofia, Bulgaria
Direct Dial #: +359 (2) 917 45 00, Direct Dial Fax: +359 (2) 917 46 55

 

Виж целия пост
# 4
Аз също съм събрала необходимият брой мечета за избраната играчка и днес или утре ще ги изпратя да видим дали е трик и ще пиша.Само да не си останем, ако е поредния търговски трик просто  няма да ползваме тази марка.......
Виж целия пост
# 5
Не би трябвало, освен ако не е побългарено. Памперс нямат вина, ако се окаже измама.
Поне навсякъде другаде има непрекъснато промоции, с тази разлика, че подаряват различни неща при закупуването, директно в магазина, а не събираш и пращаш нищо. Или купуваш 2 пакета и третият ти го дават безплатно.
Виж целия пост
# 6
Телефон на Проктър енд Гембълс за въпроси по промоцията 02 / 91 74 600
Телефон за проверка дали сте в списъка на куриерската фирма Сити Експрес /само за София/ 9141425

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162933.0/
Виж целия пост
# 7
Аз получих играчката по куриер след около месец и половина- два от изпращането на писмото. В страницата им в интернет са обявени правилата на промоцията и броя на играчките. До изчерпване на количествата ще ги дават, надявам се че все още не са ги изчерпали.
Виж целия пост
# 8
обадих се на: Телефон на Проктър енд Гембълс за въпроси по промоцията 02 / 91 74 600
 да видим дали ще пристигне казаха до седмица че ще я доставят, получили нова партида играчки.
Виж целия пост
# 9
Аз получих играчката по куриер след около месец и половина- два от изпращането на писмото. В страницата им в интернет са обявени правилата на промоцията и броя на играчките. До изчерпване на количествата ще ги дават, надявам се че все още не са ги изчерпали.
И аз така. Даже си мислех, че са се изчерпали, но накрая я получих.
Виж целия пост
# 10
В същия подфорум, няколко теми по-встрани има тема за тази промоция.Там момичета се хвалят, че са получили играчки.Няма никаква измама.
Виж целия пост
# 11
мами, ние получихме вече играчката чрез куриер!!!
Виж целия пост
# 12
Получихме голямата играчка по куриер !!!!!! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 13
И аз я получих месец и половина-два след изпращането на писмото. Ще дойде!
Виж целия пост
# 14
получихме играчката също около месец и половина след изпращане на писмото с мечетата. дойде с куриер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия