ранна бременност и Деанксит

  • 3 722
  • 2
Някой знае ли нещо по въпроса? Имах световъртеж и обиколих маса лекари, които нищо не ми откриха и почти всички ми изписаха Деанксит. Трябваше да го пия по две хапчета на ден, аз пиех чат-пат по едно. Изобщо идея си нямах че съм бременна, дори не предполагах, че е станало нещото. Бях ги спряла седмица преди да науча. Направо се побърквам!  #Cussing out Лекраството в аптеката го дават на блистерче, без листовка, която ако бях прочела, нямаше да пия изобщо, никой от сума ти лекари, не ме предупреди, че не се препоръчва при бременност  #2gunfire Лекарите ми казаха, че не съм навредила на бебчо, но аз не мога да спя понякога, толкова се обвинявам как можах да направя тази глупост! До колкото разбрах много бързо се изчиства от организма, не се натрупва, и за това трябва да се пие редовно. По изчисленията излезе, че съм изпила не повече от 5 хапчета, когато бебето е вече имало връзка с моя организъм.
 Praynig Моля се да не съм навредила на бебчето ми.  Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че трябва да слушаш докторите си . Моят обясни ,че когато има ранна бременост, проблемът с лекарствата е или всичко или нищо. Тоест , ако навредят лекарствата, то те предизвикват аборт. Щом не се е случило най-страшното, значи всичко е наред. Лека и спокойна бременост ти пожелавам!
Виж целия пост
# 2
Наистина Деанксита не се натрупва в организма.Пет хапчета не са нищо,пък и Деанскита не е кой знае какво силно лекарство.На повечето лекарства пише,че не се препоръчват при бременност и кърмене,просто като застраховка.На пример за Анафранил/който е антидепресант и е много-по силен от деанксит/ пише,че не трябва да се приема по време на бременност,освен ако специално не е предписан от лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия