Какво вечерят децата ви?

  • 1 970
  • 21
Моят 4 годишен син вечеря само със сандвичи, пица, баница , лазаня или спагети. На обяд яде готвено но вечер отказва. Чувствам се виновна да готвя за нас, а него да храня със сухоежбини. Дали и при другите деца е така?
Виж целия пост
# 1
У нас е практика zа вечеря да не готвя и си хапваме всички сладко сладко сандвичи, пици или други такива бърzи манджи
Виж целия пост
# 2
От нашата манджа. Ако е неподходяща за нея (примерно, ако сме решили на кренвирши и лютеница), гледам да взема нещо по-подходящо за нея, например пилешка пържола.
Виж целия пост
# 3
Напоследък и моя щурчо отказва манджичките и иска филия намазана със шоколад.Аз съответно се ядосвам,за какво всеки ден готвя,като с баща му може да ядем каквото и да е.Но от много майки съм чувала за такъв проблем и гледам да не се вманиачавам по темата. Close
Виж целия пост
# 4
Моето дете яде готвено, в повечето случаи супа...Понякога предпочита намазана филийка с хайвер, в краен случай с топено сирене. Много е придирчива по отношение на храната.
Воо, направо съм изумена, че Мая яде пържола! Shocked Нашата принцеса посмъртно не мога да я накарам да сложи такова нещо в устата си, нито спагети, пица....Понякога, когато има месо в яденето тя го дъвче дъвче, па го изплюе и с намръщена физиономия ми обяснява "Ааааа, мешо, мешо....!" #Crazy
Виж целия пост
# 5
Аз готвя най-вече за вечеря, така че децата задължително ядат някаква манджа.Изключения правят най-големият ни син и най- малкото от момиченцата, които са по-капризни и понякога минават със сандвичи.Ако общата храна не е подходяща за бебето, му приготвям нещо различно.
Виж целия пост
# 6
Въпреки, че гледам винаги да има готвено вкъщи, моят син също предпочита сандвичи. После си дояжда докато легне да спи. Яде бисквити, солети, маслини, филе...общо взето непрекъснато отваря хладилника. Направо няма режим! А иначе е слаб!
Виж целия пост
# 7
Моето е злоядо до мозъка на костите си! В градината не яде почти нищо и като се върне вечерно време е толкова прегладняла, че се налага да вечеря 2 пъти. Първи път за по лесно и бързо и мажа филийка, а втория сяда с нас и яде това, което хапваме и ние.
Виж целия пост
# 8
Моят син все още пие мляко за вечеря, затова включвам шишето мляко и хляб... само на хляб налита (понякога е навит и на принцеса или друг сандвич).
Виж целия пост
# 9
яде това което приготвям и за нас - ако има сандвичи няма да откаже, но си хапва и различни салати а също и пилешко месо или риба. Общо взето харесва храната вкъщи и все повтаря че на градината не готвели вкусно.
Виж целия пост
# 10
Каквото и ние. Обичайно някакви зеленчуци, чат-пат печени меса и прочие. Ние се събираме заедно вечер, тъй че по-завързаните неща са за тогава. Изобщо не е капризна, ама и няма кой да я гони с лъжицата. Ако не е гладна, пие един чай и в леглото.
Виж целия пост
# 11
'кот има Wink!
Виж целия пост
# 12
Радина си е свикнала да вечеря "супичка с булонче" по нейно му, и след като си хапне паничката със супичка може и да хапне и от нашата вечеря. Е случва се да няма супа в нас и тогава яде квото има. Но по принцип тя не яде тестети изделия - пици и спагети например.
Виж целия пост
# 13
Ако Вики си избираше сам вечерята и той щеше само спагети да набива, но яде каквото сложа  Wink  или си ляга гладен. Често обаче му влизам в положението и освен манджа режа и салам или давам кренвирш, така и двамата сме доволни.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: boo
От нашата манджа. Ако е неподходяща за нея (примерно, ако сме решили на кренвирши и лютеница), гледам да взема нещо по-подходящо за нея, например пилешка пържола.

И при нас е така самоче ние сме фенове на сладкото така че ако откажеот вечерята си хапва сладкиши Embarassed което не е много полезно но newsm03
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия