откраднаха ми количката

  • 1 944
  • 27
Живея в безистен на Пиротска и тъй като нямаме асансьор имам договорката с магазините в безистена да я прибират при тях. Вчера вечерта момчето от единия магазин я е оставил пред вратата, за да може да изсъхне пода в магазина и така да я прибере. Седял е близо до витрината, може би се е обърнал за минутка и след като е излезнал, за да прибере количката - изненада! нея я нямало.
Предполагаме, че или наркоманчета или цигани са я откраднали. Такъв цвят количка друга не съм виждала. Предполагам, че ще се пробват да я продадат на някоя майка, така че моля ви ако я видите някъде да ми пишете!
Цвета на количката е кафяв, металните части по нея са не мога да определя като цвят  newsm78 като бронз, но е златисто-кафяво...
Нямам по-хубави снимки, които да покажа.. Количката е с зимно чувалче, сиво на цвят, в багажника отдолу има навит дъждобран, доста обемист, а в джоба на седалката има одеало /шарено, на квадрати/
На сенника на количката има малка дупка - изгорено от цигара. 

Моля ви ако я забележите някъде да ми пишете...

 
Виж целия пост
# 1
Дано я намериш скоро. На моя приятелка й откаднаха количката от Л. Каравелов, а после видяхме един от местните клошари да си бута багажа с нея  #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Жалко за количката. Какво ще правиш ако се появи някой с нея на улицата? Не можеш да го биеш или пък да докажеш че е била твоя.
Виж целия пост
# 3
Съжалявам,дано я намериш по някакъв начин.
Виж целия пост
# 4
Съжалявам за това,което се е случило,но сама си си виновна.Не може да разчиташ друг да ти пази нещата, а и той направо си я е сложил на показ,та да я вземат по-лесно.Другия път бъди по-внимателна и САМА отговаряй за вещите си. Peace
Виж целия пост
# 5
Божееееее аз чета с нагласата, че са ви откраднали колата.
Жалко за количката, но ще си купиш нова. Не казвам, че е приятно, но за една количка няма смисъл да се тръшкаш. Купуваш нова и си свиркаш.
На фона на всичките тези убийства, болетси и кошмари, вашето ми се струва направо бял кахър.
Виж целия пост
# 6
Божееееее аз чета с нагласата, че са ви откраднали колата.
Жалко за количката, но ще си купиш нова. Не казвам, че е приятно, но за една количка няма смисъл да се тръшкаш. Купуваш нова и си свиркаш.
На фона на всичките тези убийства, болетси и кошмари, вашето ми се струва направо бял кахър.
е как...детето и е на година и 7 месеца...за кога да купува нова...  Confused
Виж целия пост
# 7
Божееееее аз чета с нагласата, че са ви откраднали колата.
Жалко за количката, но ще си купиш нова. Не казвам, че е приятно, но за една количка няма смисъл да се тръшкаш. Купуваш нова и си свиркаш.
На фона на всичките тези убийства, болетси и кошмари, вашето ми се струва направо бял кахър.
е как...детето и е на година и 7 месеца...за кога да купува нова...  Confused
Е, сега и това ли да мисля. Една количка се преживява. Не е като да ти откраднат апартамента нотариално или друга трагедия.
А иначе тя може и да си купи нова, а има избор и да не си купува. Нейна си работа.
Както казах- случката е неприятна, но се преживява за 5 мин. Сигурна съм, че няма да и докара диабет.
Виж целия пост
# 8
Пак добре, че е била празна, че веднъж във Варна, когато си оставих количката до витрината на един магазин за да я наглеждам, една жена влезе вътре за да ми каже, че на нейни близки са откраднали бебето барабар с количката.  Shocked
Виж целия пост
# 9
Отговорих, но нещо не успях да го изпратя EmbarassedТрябва да попиташ всички останали от безистена, може някой да е видял нещо, а може да я е прибрал друг продавач,като я е видял отвън.Наистина всичко е възможно.Дано я откриеш, че не си заслужава тепърва да купуваш нова.Късмет newsm10
Виж целия пост
# 10
Наистина е неприятно, но си кажи, че детето ти е живо и здраво, а това е най-важното, случват се много по-лоши неща.Пък може и да се намери, не се ядосвай напразно, така или иначе нищо не можеш да направиш   
Виж целия пост
# 11
Много хубава количка.Разбирам недоволството ти.
Ако видя такава,ще се обадя.
Дано успеете да си я върнете.
Виж целия пост
# 12
не се ядосвай!важното е детето ти да е добре!вземи си една лятна количка -чадър и я качвай вкъщи!
Виж целия пост
# 13
еlito много неприятна случка...съжалявам за количката
ако видя такава ще пиша
Виж целия пост
# 14
ужасно наиситна,радвай се 4е е била празна   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия