Има ли все още мутри?

  • 4 296
  • 50

 Аз мисля, че има...Говорим за онези типове, които при определени обстоятелства скачат от колата си(примерно) и почват да ръсят заплахи...(Даже  ги изпълняват )
А най-лошото е, че полицията е безсилна да направи каквото и да е..Вече няколко такива случая знам запоследните няколко дена....  Sick

И какво? Върнахме ли се 10 и повече години назад?!  Sick  Stop
Виж целия пост
# 1
Бубе, тези които скачат от корите не са мутри, те са им биячите, мутрите одавана са по кабинетите си, носят костюми, не носят ланци и гривни - просто са бизнесмени Thinking
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че са по офисите. Тези, изкачащите са най-прости бандити от затворническо-рецидивистски тип.
Виж целия пост
# 3
Аз говоря точно аз тези биячи или едно времешните мутри(не за "преквалифициралите" се такива, които не пречат и не заплашват)....Все още има хора, които се занимават с това явно. Аз си мислих, че тези времена са безвъзвратно отминали...

А хората се скриват в черупките си като мишоци защото ги  е страх и всичко остава покрито, не се говори за това и се потулват подобни случаи Confused   Confused   Confused  Confused  Confused  Confused  Confused  
Виж целия пост
# 4
И аз мисля, че са по офисите. Тези, изкачащите са най-прости бандити от затворническо-рецидивистски тип.

О, не, не...Далеч не е така..И аз така си мислих, ама се оказа, че греша. Онези, едновремешни мутри  са си пак тук и се занимават както и преди със същите неща...

Пак казвам- изобщо не говоря за новоизлюпените бизнесмени, които мен не ме засягат....
Виж целия пост
# 5
Някогашните "борчета” отдавна изчезнаха.  Остатъците от тях вече са бизнесмени-милионери и мултимилионери, заобиколени от групи охранители, а разпределянето и преразпределянето на държавната баница вече е приключило.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Шушон, грешиш..Явно всеки, който не се е сбъсквал с подобни хора си мисли, че те са "умрели" отдавна..А може би те самите така искат да мислим и в един прекрасен момент изскачат отнякъде и почват да правят каквото си искат, необезпокоявани от никого и от нищо....  Stop
Виж целия пост
# 7
Има ги има ги ..елате в Бургас да видите.За нашият град се говори,че е единственият,който живее все още в  94-98ма година
Виж целия пост
# 8
За щастие подобни срещи от 8-мия вид не съм имала. Подозирам, че не бих си затраяла пред тях обаче. Най-мног бой да ям, друго не виждам.
Виж целия пост
# 9
 Има ги все още. Макар "видоизменени". Приликите са повече от разликите.
Виж целия пост
# 10
Има ги. Момчета, та дрънкат.
Виж целия пост
# 11
Има ги, познавам такива. Разликата с преди е,че ходят яко на фитнес да помпат мускули и одавна не носят анцузи, а са облечени нормално. Вярно е, че и шефовете им вече имат някакъв легален бизнес и зад паравана се върти старият такъв...
Виж целия пост
# 12
Е, добре де. Мутрите от 90-те опоскаха каквото можаха от държавата и сега си въртят вече легален бизнес.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Е, добре де. Мутрите от 90-те опоскаха каквото можаха от държавата и сега си въртят вече легален бизнес.  Crossing Arms

Така е, но Буба говори за онези момчета, на които се обаждаш и плащаш ако имаш някакъв длъжник/или на някой зъб/ да го "сплашат". Те не са спирали да съществуват Twisted Evil.
Виж целия пост
# 14
Има ги и то навсякъде.

Демокрация, братче, не можем им дръпна шалтера! Mr. Green
И те хора!!!
 И те искат манджа на масата, крехко агнешко в леглото и пара в джоба.
Човещинка! Mr. Green
Само дето държавната машина все се препъва
и много удобно не може да ги докопа, че да им опне ушите.
Защо ли?!
От услужливост ли?!?!
От некомпетентност ли?!?!
От калпави закони ли?!?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия