дългокърмещи майки, кога започнаха да спят по цяла вечер вашите малчугани

  • 1 238
  • 23
Когато започнах кърменето и се надявах то да продължи колкото се може по дълго , даже и не предполагах на какъв тормоз ще ме подложи малката ми пиявица след като навърши година.
Моля споделете и с вас ли е така. В момента тя е на 1,7 год и суче два пъти повече отколкото като новородено. Това че се прехвърля при нас в леглото поне по 2-3 до 4-5 пъти на вечер за да цока е само малка част от истината. Когато съм в къщи през деня тя иска да суче през час два, което направо ме подлудява, защото нищо не е в състояние да я отклони от идеята да си получи нейната порция гушкане и цокане.
 SickСъс срам си признавам, че понякога това ми действа толкова изнервящо че не й давам да суче, а даже й се карам
Дайде някаква светлина в тунела.
Колко време продължи при вас този период newsm78
Виж целия пост
# 1
Нашия хубавец от скоро спи по цяла нощ....и пак не е така всяка вечер, като го морят зъбите пак си се буди да цока Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Буди се поне по 3-4 пъти нощем, понякога и повече. Тази нощ за един час се събуди 4 пъти #Crazy Предполагам, че е заради зъбите, има 4 засега. Не се надявам скоро да започне да спи по цяла нощ, за сега нервите ми все още издържат Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Още не е започнала да спи по цяла нощ, надявам се като и поникнат всички зъби да почне. През деня сме същата история, но тогава не ми пречи.
Виж целия пост
# 4
Ами... в момента се буди към 5-6 часа, суче и пак заспива, но аз не го броя за нощно кърмене. В интерес на истината, когато спеше при мен, се будеше по-често. От около месец си спи пак в леглото (долепено до моето) и общо взето спи по цяла нощ. Е, когато растат зъби, нещата са доста по-различни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
На около 1г10м трайно взе да спи по цяла нощ. Преди това - с временен успех от около 1г6м.
Виж целия пост
# 6
Около 2-годишен.
Но мисля, че няма връзка с кърменето. Познавм деца, които не са били кърмени повече от седмица, а продължават да се будят на 3,5 г.
Виж целия пост
# 7
Ох,не знам .Моето мъжле е на 6 месеца и половина само ,но не ме оставя да спя и за половин 4ас.........направо съм акто робот ве4е  #Crazy.......дано отмине да 2 години ,4е  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
ние сме много малки на 4 месеца, но от втория спим по цяла нощ (от 22 до Sunglasses, но ние още не сме започнали борбата със зъбките Confused
надявам се този период, който описваш да не настъпи при нас Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ха, хем ме успокоихте, хем- обезокуражихте Laughing. Моята беболина е на 7 месеца и се събужда точно на 3 часа нощем, а през деня обичайните интервали са 4-часови.
Виж целия пост
# 10
Мими сама се отказа от нощното кърмене и започна да си спи цялата нощ от втория месец.
Виж целия пост
# 11
И моята госпожица се буди по 2-3-4-5... пъти на вечер, макар, че вече суче само преди да заспи. При нас няма връзка между кърменето и буденето нощем. Случва се да има и непробудна вечер но все още е рядкост.
Виж целия пост
# 12
Didorani
Цитат
При нас няма връзка между кърменето и буденето нощем. Случва се да има и непробудна вечер но все още е рядкост.
Аз пък се чудя дали няма връзка между кърменето и буденето. Дани също се буди често, но не суче до 5-6ч сутринта. Защо се буди, изключвам периодите със зъбите? newsm78 Някъде четох , че кърмените бебета спят по- неспокойно , тъй като очакват момента на цокане. Дали е така?  Thinking Въпреки , че според Дани този момент настъпва още в 12ч-1ч през нощта. Joy
Виж целия пост
# 13
Ние сме на 9,5 месеца и се будим н-брой пъти нощем, не мога да им хвана и бройката Crazy. Като бебе първите месеци се будеше по веднъж нощем, сега е някакъв кошмар, и само с цица се приспива, нищо друго не помага. Вечер към 20,30-21 съм пробвала АМ да давам, за да е по-сит, тъй като кърмата ми намалява, сега мисля да давам твърда храна вечер-пюрета, каши+АМ или кърма. Ще стартирам от тази вечер, дано успея да поспя! Нямам против по принцип това нощно кърмене, но не и толкова често,  не мога да си наваксам нужната доза сън и ставам раздразнителна и т.н. #Crazy Embarassed
Виж целия пост
# 14
Сама се отказа като навърши 4 месеца  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия