за сгъваемите легла-кошарки

  • 8 539
  • 84
здравейте!
мислим и умуваме със съпруга ми дали да не купим едно легло-кошарка от тези,които се сгъват. Thinkingне за постоянно де,ама си мислим да стои в къщата на баба на бебо и като ходим на вилата,да си го носим с нас.нали се сещате-става въпрос за онези легълца от плат и тръбички,които се събират в чанта,а цената им варира от 80 до 180лв.чудим се колко ли е стабилно това чудо и колко време бебо може да изкара с него Thinking.иначе за постоянно ще му вземем дървено легло,което ще си е вкъщи.ако има мами с опит с тези легла-кошарки(положителен или отрицателен),нека сподели Simple Smile мерси за което  bouquet
Виж целия пост
# 1
Имаме такова и Борис си спи  в него вкъщи. Удобно е. Ако отидем някъде, ще си бъде в собственото легло и ще се чувства добре, така мисля. Нашето е Чиполино - Сафари.
Виж целия пост
# 2
Изглеждат ми удобни и стабилни  Peace
И ние сме се насочили към такова легло, но не мога да разбера ще ми трябва ли матрак за подвижното 2-ро ниво, в което бебче спи, докато е малко?
Ако няма матрак, как ще го застеля с чаршаф, то си е една мрежа с плат  newsm78
Виж целия пост
# 3
Ние сме с Чиполино,още спим в него и то постоянно.Така като гледам до 3 год. май ще изкара.Много е стабилно и в някои отношения е по-добро от дървените.Купува се и матраче,има едни сгъваеми дълги 120 см.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че си се ориентирала подходящо. така бебето ще си е в отделно легло навсякъде. Препоръчвам ти ако искаш да си купиш такова легълце за началото и после като почнете да мърдате  напред- назад да вземете и дървето за у вас, а другото да ви е за у бабите и т. н.
Виж целия пост
# 5
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3431

Имаме такова.  Много съм доволна, върши ми чудесна работа, леко е и е много лесно да се мести из стаята ако се набожи. Аз лично го местя понякога на слънце /когато има/ близо до прозореца и оставям малката по памперс да рита свободно. Вече 6 месеца го ползвам, бебка спи все още на горното ниво, не е дало дефекти, макар че голямо въртене и блъскане с крачета търпи. Мисля че няма да съжаляваш ако си купиш сгъваема кошарка, още повече след като ще пътувате.
Виж целия пост
# 6
Много съм доволна! Нашето е на Чико. Няколко месеца го местихме от стая встая и не е мръднало. Много е удобно от тази гледна точка, а и не се притеснявам, че Жани ще се удари като се върти. Купихме и матрак Магнифлекс и засега е още на второто ниво. Има недостатък, че не можеш да виждаш бебето като си легнала (докато е на второто ниво),  трябва да се изправяш всеки път. Гледай да има цип отстрани, че като порасне да не го вдигаш, ами да си излиза самичко. Айде успешна покупка!
Виж целия пост
# 7
На нас ни бяха дали кошара Чико и съм много доволна,даже от 8 месеца Даниела спеше в нея,тъй като започна да пада от леглото си.


Гледай да има цип отстрани, че като порасне да не го вдигаш, ами да си излиза самичко. Айде успешна покупка!
Peace
Виж целия пост
# 8
Изглеждат ми удобни и стабилни  Peace
И ние сме се насочили към такова легло, но не мога да разбера ще ми трябва ли матрак за подвижното 2-ро ниво, в което бебче спи, докато е малко?
Ако няма матрак, как ще го застеля с чаршаф, то си е една мрежа с плат  newsm78

По принцип има някаква твърда подложка, дебела ок.2-3см, която може да се застели с чаршаф. Но ние предпочетохме да купим и матрак. Сега, когато леглото е в най-долно положение, Криси пак си спи на матрак и мисля, че това е по-удобният вариант.

Иначе по темата - аз съм ЗА тези легла, защото:
1.Мрежата изключва използването на обиколник, през който бебето не вижда и ти не го виждаш.
2.Когато започне да се движи повече, няма опасност да си удари главата в дървена решетка. Или пък да си заклещи крачето или ръчичката м-у дървените преградки

3.Може да се сваля почти до земята (другите мисля че могат само до някъде) и преградата им тогава е висока и бебо не може да се прехвърли през нея.
4.Може да се пренася
Виж целия пост
# 9
Ние си купихме такова легло-кошара точно за тази цел - да стои у бабата Simple Smile Понеже всяка събота и неделя ходя на гости в майка ми, кошарката си му е там и си спи най-спокойно детето. Много е удобно и за пътуване - ходихме на море - кошарката с нас.
За мен е изключително удачна покупка.
Виж целия пост
# 10
И Мони спинка в такава , използваме я за през деня , защото ми е по-удобно да е по-близко до мен, в началото от това ходене нагоре -надолу по етажите след секциото ми беше доста трудно.А вечер спинка  в дървена , насочили сте се в правилната посока smile3521
Виж целия пост
# 11
Сгъваемите легла-кошарки, които имат две крачета по средата и колелца изглеждат доста здрави. На нас ще ни се наложи да купуваме легло но още не сме решили ново за баткото ли да купим или ново за бебе, При вариант за бебо ще е такова легло-кошарка
Виж целия пост
# 12
Правилно си се насочила,Синома и до сега спинка в него а не на дървената кошара !
Виж целия пост
# 13
Имаме комбинирана кошара за спане и игра на Graco и съм много доволна. Наистина е много практична и удобна.  Peace
Виж целия пост
# 14
И ние сме с такова.Първото ни дете има дървено,но сега си купихме такова.Много наши приятели имат и както те и ние сме доволни.Само допълнително си купихме матрак.Нашето легло е на БЕРТОНИ.Не е задължително да се купува скъпо , разликата ама наистина е само в МАРКАТА.Живот и здраве и на море и навсякъде ще го носим. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия