Обърках си интимните кърпички с тези за сваляне на грим

  • 2 391
  • 26
Не знам дали е правилния подфорум,но тук съм чела доста подобни теми за това към вас се обръщам. Преди 5 дни обърках и вместо да посегна към интимните си кърпички,използвах такива за сваляне на грим.  ooooh!  Следователно в момента имам ужасно бяло течение и сърбеж.Дори май виждам и леки пъпчици,но може и да си внушавам.
Някакви идеи как да облекча поне не първо време симптомите и дали наистина е от объркването на кърпичките? Понеже не се сещам от какво друго би могло да е.  newsm78
Все пак задължително ще отида на гинеколог,но понеже е с предварителен час и можеби чак другата седмица ще успея,ще съм ви благодарна за някой съвет  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Честно казано ме съмнява това да е от кърпичките. Тези за грим също са направени от чиста материя, т.е. пак за почистване, за хигиена... По-скоро е друго някакво замърсяване....
Виж целия пост
# 2
Уфф много неприятно.След като имаш сърбеж, значи почти 100% са гъбички.Аз имах такъв проблем преди няколко месеца(за пръв и надявам се последен път) и гинеколожката ми изписа Полижинакс(вагинални глобули) и Клотримазол(за външно приложение).Веднага подействаха , но все пак проведох едноседмично лечение.Консултирай се по телефона поне с твоята гинеколожка, не е добре да си предписваш сама лечение.При мен подейства, но всеки си е различен. А това с кърпичките newsm78-странна работа, не би трябвало да се получават такива работи от тях, но след като казваш, че не се сещаш за друга причина...Бързо да се оправяш Peace
Виж целия пост
# 3
Честно казано ме съмнява това да е от кърпичките. Тези за грим също са направени от чиста материя, т.е. пак за почистване, за хигиена... По-скоро е друго някакво замърсяване....
Да,но състава им е съвсем различен и предполагам има повече химикали в тях след като премахват грим. А и аз съм много податлива на гъбички,почти всяка година провеждам по 1 курс лечение.  Sad
Виж целия пост
# 4
Mecho Pyx  забравих да кажа,че и парене имах леко ...  Все пак ти благодаря. А нещо което да ме поуспокои временно? Имам дамски душ,но не знам с какво да си направя промивка  Thinking
Виж целия пост
# 5
Не те съветвам да ползваш дамски душ.По принцип това вече се отрича от модерната гинекология-нарушава се естествената среда и микробиология на влагалището и то става по-податливо на инфекции. Пробвай със смрадлика-помага при подсечени бебешки дупета, за зарастване на шевове от епизотомия, по пренцеп има успокояващ ефект.Направи си някакъв вид компрес или просто поседи малко в легенче с такава отвара.Друго за сега не се сещам.
Виж целия пост
# 6
И аз мисля, че смрадликата ще помогне. Най-доброто е при тези симптоми.
Виж целия пост
# 7
Ако  знаех и от къде да си купя по това време... В аптеките всъщност,нали така?  newsm78
Виж целия пост
# 8
От аптеките, да. Денонощни са на Поморина, мисля че тази, на Водната палата, освен тях срещу Свободния университет, а до болницата, аптека Радикс е до полунощ. 
Мисля, че и на Демокрация, в червения блок има денонощна.
Виж целия пост
# 9
Охх преди малко ходихме до Радикс.Как не се сетих ...... карай ще мина явно и тази вечер и дано утре Дорийска е на работа в частния  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз съм получавала такива симптоми дори от интимни кърпички,веднъж по време на път,ми се наложи да ползвам и после умрях от сърбеж Twisted EvilТова беше и последното ми ползване на интимни кърпички.А по въпроса се бях консултирала с гинеколожката си и  тя ми даде този съвет,със сода за хляб,потапяш пръст в содата и обтриваш влагалището,докъдето стигаш навътре,много щипе,но облекчава,това го правих сутрин и вечер,а после като се върнах и отидох на преглед ми беше изписала Вагизан,може и друго да имало ,но не помня.Хайде успех Peace
Виж целия пост
# 11
Може да си направиш промивка с лайка и сода - по няколко пъти на ден, докато отидеш на лекар. Мисля си, че може да се изгориш ако сложиш директно сода.
Виж целия пост
# 12
Може да си направиш промивка с лайка и сода - по няколко пъти на ден, докато отидеш на лекар. Мисля си, че може да се изгориш ако сложиш директно сода.
Аз не се изгорих и получих облекчение на сърбела,няма да предложа нещо,което не съм пробвала,това е като да натриеш афта в устата си със сода директно,е не съм изгорила нито себе си,нито детето,а облекчението е незабавно.А промивките не са за препоръчване,но това е тема която се е разисквала многократно и нека всеки решава сам Peace
Виж целия пост
# 13
Клотримазолът помага на сърбежа - почти при всякакви гъбички го предписват. Купи си една тубичка и мажи - няма да навреди. Когато аз имах гъбички след антбиотик, докторът ми предписа Клотримазол докато ми излязат изследванията за вида гъбички и помогна. Но пак задължително трябва да се направи преглед и изследване за по-точна диагноза.
Виж целия пост
# 14
Съ4увствам ти,знам какво е  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия