Басейн до Билла на бул. България

  • 4 091
  • 28
Имам инфо, че е открит нов басейн в сграда в близост до кръстовището на Билла и Тодор Каблешков.
Ако някой може да ми бъде полезен с информация ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 1
Има басейн в клиниката на Мазнейкова newsm78
Виж целия пост
# 2
това не е ли въпрос за друг под форум newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 3
Басейна се намира в клиника "Света София" на Мазнейкови,  синът ми ходи там на плуване.
Виж целия пост
# 4
Медицински център “Света София”   Wink
Виж целия пост
# 5
Малко по-нагоре е този Dream Spa & Fitness  Wink
Виж целия пост
# 6
Новооткрит има и в JK Fitness - от опит басейна е уникален, както и самия център Simple Smile и пак е до Билла Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета за отговорите.
Новооткрит има и в JK Fitness - от опит басейна е уникален, както и самия център Simple Smile и пак е до Билла Simple Smile
Би ли ми обяснила къде точно се намира.
Виж целия пост
# 8
Ами с удоволствие - дано да ме разбереш......

от кръстовището на билла на бул. българия караш към бояна......на около 200-300 м. в ляво ще видиш голяма новопостроена сива сграда и отгоре пише JC Fitness...значи това е преди хотел Барсело и много преди Бояна......караш си към Бояна и преди да се качиш на околовръстното има една отбивка за хотел Барсело /има и табела/ която минава под бул. българия. след това е лесно - от хотел барсело продължаваш в локалното на бул.българия и излизаш право на фитнеса.
ето линк да видиш къде е : http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=7462db4d5518e6c1b1a634b4745508 … p;ix=19&iy=17
Много е готино като обстановка пък и фитнесджиите са готинки  Twisted Evil Rolling Eyes....а водата в басейна се обработва по-специален начин - обръщат се молекулите с невероятна техника, и така няма възможност за развитие на много бъцилки Wink
Приятно изкарване  Peace Grinning
Виж целия пост
# 9
Зайче Мече, хиляди благодарности.  Hug Точно това търсих.
Ориентирах се къде е. Ако случайно имаш някакъв телефон ще те моля да ми го пуснеш, за да се обадя предварително.
Виж целия пост
# 10
          Свиркайте и за цените моля  Hug.
Виж целия пост
# 11
           Dream Spa & Fitness.. много скъпичко... Какво ползваш за 25 лева на тренировка
Виж целия пост
# 12
           Dream Spa & Fitness.. много скъпичко... Какво ползваш за 25 лева на тренировка

Всичко - фитнес , сауна, парна баня, джакузи, басейн ...
Виж целия пост
# 13
             10x   bouquet. А имат ли ограничение във времето (напр. '..до два часа..')?
Виж целия пост
# 14
             10x   bouquet. А имат ли ограничение във времето (напр. '..до два часа..')?

Няма  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия