Бебе и МС?!!!!?

  • 1 875
  • 6
Здравейте,
незнам дали тук е мястото на тази тема, но искам да получа информация относно това как ще ми се отрази бременноста тъй като имам МСи дали лекарството което вземам rebif44 ще повлияе на плода.
Моля ако някои има информация да я сподели.
Виж целия пост
# 1
Здравей бонбон,
Мисля, че лекар най-добре ще може да ти отговори конкретно на въпроса. Аз просто исках да ти кажа, че на мен братовчедка ми изкара нормална бременност с МС и сега има едно чудесно момиченце. Не знам подробности как са я следили, но исках да ти вдъхна кураж.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Единствено лекар може да ти отговори!
Успех и хубава бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 3
познавам две жени с МС, които родиха живи и здрави бебета, просто искаха повече от всичко на света свое дете.
Според мен е добре донякъде да се помисили вариант за осиновяване по ред причини, не разбрах от постинга на авторката дали вече е бременна.

С две думи-по време на самата бременност общото състояние ще се подобри, обикновено след раждането то се влошава и се получава пристъп.

Лекуващият невролог трябва да е в течение на планове за забременяване.
Виж целия пост
# 4
Момичета извинете ме за невежеството, ама кажете какво е това МС???
Виж целия пост
# 5
множествена склероза
Виж целия пост
# 6
Здравей bonbon1, напълно те разбирам какво те вълнува, тъй като и аз в началото на годината бях диагностицирана с Множествена склероза. Изтръпнах.........единственото нещо, което ме интересуваше е дали ще мога да имам дете!!! Ние, болните от мултипленна склероза, нямаме никакви проблеми по отношение на забременяване и отглеждане на дете...........дори бях
чела, че това е един от най-хубавите периоди за жените smile3521 Но докато трае лечението с rebiff, не е препоръчително да забременяваш. Моят съвет е, консултирай се с лекуващия ти лекар!!!И вярвай силно, че бъдещето ще е хубаво и ще е огласяно от бебешко гукане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия