болки в ушите

  • 2 084
  • 10
малкия постоянно си пипа ушите  и не мога да разбера ,но явно го дразнят защото уши когато болят   болката е много силна-капя му от зеленото растение-морска зелка,крокум.....но незнам колко време и колко често може да се капи newsm78
Виж целия пост
# 1
проблема не е за подценяване и по-добре не капи нищо,а отидете на преглед.колко е голямо детето?ако го боли му дай нурофен и ако има проблем се пие антибиотик
Виж целия пост
# 2
Може да има ушна кал.
Като дете често ми се случваше заради ушна кал да си търкам ушичките и да ме болят.
Непременно го заведи на лекар.
Виж целия пост
# 3
ако има проблем се пие антибиотик
Последни изследвания в САЩ сочат , че изчакването до 48 часа по бързо и по - безболезнено , от колкото с "лечение " с АБ. ooooh! ooooh! Тук като че ли за червено гърло вече се изписва АБ  newsm78
Виж целия пост
# 4
ако има проблем се пие антибиотик
Последни изследвания в САЩ сочат , че изчакването до 48 часа по бързо и по - безболезнено , от колкото с "лечение " с АБ. ooooh! ooooh! Тук като че ли за червено гърло вече се изписва АБ  newsm78
да ,вярно е,но по време на изчакването може да се даде нурофена за да не боли ухото.и все пак е важно колко е глямо детето.при нас се размина с изчакването,но явно е бил малък проблема и детето казва дали го боли,но ако е много малко...
Виж целия пост
# 5
Билката, която капеш е страхотна и много помага.Капят се по 3-4 капки в ухото - три пъти дневно.От лекар го знам.Но, ако има перфорация на тъпанчето билката е повече от опасна.Непременно заведи детето на лекар.А нурофена ще облекчи болката.
Виж целия пост
# 6
кажете нещо повече за тази билка и какво е морска зелка....
Виж целия пост
# 7
ами личната го гледа и ми каза да капя отипакс,оталгетон -е да но те не са лекарство ,а са болко успокояващи само.Така ,че и казах за растението и тя ми каза да капя,но не я попитах по колко.Аз съм капала и на каката и съм мнооого доволна,но нямам спомени по колко EmbarassedМалкия е на 10 месеца.Той само се опитава да си бърка в ушите и ги търка ,а не реве от болки.
Виж целия пост
# 8
Малкия е на 10 месеца.Той само се опитава да си бърка в ушите и ги търка ,а не реве от болки.

Ако няма проблем с ушенцата , мисля , че това беше нормално за възрастта му. newsm78-опознава тялото си.
Виж целия пост
# 9
Как мога да разбера дали бебчо го болят ушите?Питам,защото от няколко дни много плаче и вече незнам от какво.Ходихме на консултация и ваксина ни биха,може и от това да е Sad Вчера докато го къпахме му влезе малко вода в ушето и затова се притесних да не е от ушите.
Виж целия пост
# 10
Как мога да разбера дали бебчо го болят ушите?Питам,защото от няколко дни много плаче и вече незнам от какво.Ходихме на консултация и ваксина ни биха,може и от това да е Sad Вчера докато го къпахме му влезе малко вода в ушето и затова се притесних да не е от ушите.
Вижте мили мами,синът ми е често е проблеми с ушите,дали е наследствено не знам,но аз съм страдала като бебе и до 4 годишна възраст и имам ОП на двете тъпанчета.НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ ЕВЕНТУАЛНА БОЛКА В УХОТО.
При най слабото съмнение,веднага се консултирайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия