какви дрешки за бебо и по колко за родилното в плевен

  • 535
  • 2
здравейте мами,
имам спешна питанка.за родилното в плевен ми искат дрешки за бебо,но не са уточнили какви.аз ще раждам секцио и се предполага,че ще съм поне седмица в болницата.по колко чифта дрешки трябва да нося и какви по-точно,като се има предвид,че в отделението е доста топло.
благодаря на всички,които ще ми пишат.имам още три седмици,но малкия бърза да излиза и ме е страх да не ме приемат по спешност и да не съм готова.а не съм и от плевен,а чак от велико търново-искам всичко да ми е готово за болницата  bouquet
Виж целия пост
# 1
От всичко по 7!За теб абсолютно всичко-2 комплекта спално бельо,памперс чаршаф поне три,4-5 нощници,памперси,хавлия за бебето,абе всичко без козметика за бебето.Успех!
Виж целия пост
# 2
независимо, че ще е топло в отделението, не забравяай, че бебчо го вадят от теб, а вътре е бая топло. вземи си долни бодита - без крачолче,за да държи пампата, и ританки за отгоре. аз ги предпочитам пред комплектчета от 2 части, защото не се събират на кръста на бебока. отделно ръкавици, защото се дерат зверски в началото, и нещо за крачетата - или чорапи, или памучни терлици. може и лигавници.шапка, ако искат сестрите ( ние шапка не сме ползвали).
а като бройка  - поне 7.
леко раждане!! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия