помощ! Голям идиот съм!!!

  • 6 616
  • 29
Мацки, голяма идиотия направих. Мъжът ми има един любим пуловер от австралийска вълна. Вчера - баш за празника го изпрах и го пъхнах в сушилнята. Като го извадих ...  вече е на размер за носене на сина ми - на 1 годинка. Свил се е, не мога да ви опиша как. Буквално е за бебе от размер ХХЛ.
Моля ви, ако някой знае обратният път ДА МИ ПИШЕ СПЕШНО, ЧЕ МНОГО СА МИ СЪРДИТИ  Embarassed Cry Cry Cry

Дано да може да се оправи Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
честито на максим - има си нов пуловер!
не мисля, че може да се оправи. освен да оплетеш нов...
Виж целия пост
# 2
честито на максим - има си нов пуловер!
не мисля, че може да се оправи. освен да оплетеш нов...
Де да можех да плета....и да ида да острижа една австралийска овца...

Верно ли не може  Sad
Ами ако го накисна с нещо и го опна някъде или да го разпъна....
Виж целия пост
# 3
Мисля, че няма да стане. Само ще го деформираш, ако вече не се е деформирал в сушилнята. Варианта е да му купиш нов  Wink
Виж целия пост
# 4
Пробвай да го накиснеш в гореща вода и да го поопънеш. Така или иначе нищо не губиш.

P.S Извинявай, но много се смях, защото се сетих за рекламата: "пуловера на татко..."
Виж целия пост
# 5
То си е за смях..ама на мен не ми много весело. Не че са ми вдигнали скандал, ама ...

А да купя не мога. Той е от австралия

Ще пробвам да го накисна. Права си, че и без това нищо не губя
Виж целия пост
# 6
И аз имах един пуловер, който при прането се сви и сега ръкавите ми са къси, но от ква вълне - австралийска или камилска, не знам Simple Smile.
Виж целия пост
# 7
Няма начин да стане такъв, какъвто е бил. Може само още да го скапеш, но не и да го оправиш.
Прежали го и му купи нов, дори да не е от австралийска овца Peace
Виж целия пост
# 8
P.S Извинявай, но много се смях, защото се сетих за рекламата: "пуловера на татко..."

ужасно е, но и аз откакто прочетох темата все това си припявам  Joy
и дори да го измърлям,
татко няма да се сърди...
Виж целия пост
# 9
Като стана въпрос за тази реклама...  Laughing Има ли по магазините Пурлан? Не съм го виждала много отдавна.
Виж целия пост
# 10
Да бе, защо става така Rolling Eyes И ние вкъщи вече имаме три пуловера, които станаха на бюстиета Embarassed А пера на 30-40 градуса, никога повече. Мъж ми щеше да ме убие за един бежов капа - любимият му Close Нещо като този от австралийската овца Joy
Ужаааас!
Виж целия пост
# 11

няма връщане назад, както се пее в песента.
честито на детенце, със здраве да си го носи  Laughing
Виж целия пост
# 12
Вълненото влакно има една много особена храктеристика.Прилича на много силно нацъфтял косъм по цялата си дължина-невидимо с просто око.Когато се степа, те се заклинват едно в друго- оправия няма NaughtyДа му е честит новия пуловер на бебо! Аз редовно шия на малката  дрехи от степаните си пуловери Blush
Виж целия пост
# 13
И аз навремето така се сдобих с един пуловер на баща ми, който от XXL стана на S. Мисля, че не може да се възстанови. Вълнените дрехи освен на висока температура не трябва да се пускат и на центофуга.
Виж целия пост
# 14
Обратен път няма. Нов пуловер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия