Кои са ефикасните мазила против стрии?

  • 717
  • 14
Здравейте! Аз  съм  новачка  и  тук , и  в  бременеенето  и  ми  трябва  съвет  от  "патило" Grinning - с  какви  мазила  да  си  мажа  шкембенцето, за  да  не  се  нацепи  до  безобразие? Помагат  ли  "бабешките  лекове" , или  да  взема  разни  маркови  помади?     Благодаря  предварително  за  съветите, които, надявам  се, ще  получа  от  по-опитните  мами  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз ползвах Mamma Donna на Chicco и съм много доволна,въобще не се нацепих,но това си зависи и от кожата!Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз съм твърдо за зехтина и бебешките олия-аз до момента съм нямала проблеми,а и е далеч по-икономично.
Виж целия пост
# 3
Аз родиш 100 кг. на 33 години. През цялата бременност се мазах с един серум с витамин С - Flavo C се казва и се продава само в някой аптеки в София и по-големите градове. Важното е , че нямам нито една стрия. Много е добро.
Виж целия пост
# 4
Аз се мазах с крема против стрии на Дева и не съм се нацепила. Струва ми се, че всичко си е въпрос на кожа.
Виж целия пост
# 5
аз се плесках с МУСТЕЛА, но наистина е въпрос на кожа
Виж целия пост
# 6
Няма такова чудо. Аз ползвах мазила от 5лв. до 50лв. и никакъв ефект, гърдите ми се нацепиха, а се мажех от 2-рия месец до 3 месеца след като родих, по 2 пъти на ден. Всичко е до кожа и ген. Мазна кожа по принцип е по защитена от този фактор "стрии".
Виж целия пост
# 7
Аз се мажех с бебешко олио .И на "Икаров' има против стрии едно такова мазно и много гадно мирише,казаха ми ,4е имало ефект.....,но аз си продължих с бебешкото олио,имам малко стрии  на паласките.
Виж целия пост
# 8
Аз сьм в шести месец, мажа се от пьрвия ден в който разбрах,че сьм бременна,но за сьжаление вече се нацепих,особенно на гьрдите. А иначе се мажа по 2 пьти на денл Ползвах какво ли не- MAMMA DONNA(Chicco), Bubchen, Mustela. Сега ползвам LIERAC Phytolastil gel за вече появили се стрии, за сега няма подобрения. Другите момичета са прави- всичко си е до кожа.
Виж целия пост
# 9
аз съм доволна от маслото на икаров Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Че нещо ефикасно против стрии има ли изобщо? Thinking
Виж целия пост
# 11
Аз използвах масажен крем на Лавена.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвах преди раждането и все още ползвам крем на Chicco Mamma Donna. За сега няма стрии, но знам ли.
Виж целия пост
# 13
  bouquet  bouquet  bouquetМного  благодаря  за  предоставената  информация- ще се  въз- ползвам  максимално, защото  вече  се  бях  отчаяла. В  това  море  от  козметика  човек  да  се  чуди  какво  да  предпочете. Но  изпитаното  си  е  изпитано Peace
  Още  веднъж  благодаря! Hug
Виж целия пост
# 14
Аз ползвах само Мустела с двойно действие и нямам нито една стрия по корема и по краката.Само че след като родих много бързо ми се напълниха гърдите с мляко и се понацепиха.Сега пак сум си взела Мустела,само че  интензивен серум за вече появили се  стрии.Струва ми се че се позаличават.Но въпреки всичко наистина си е до кожа.Успех и дано да не се нацепиш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия