Секцио в друг град и след това пътуване

  • 1 755
  • 22
Ще раждам във Варна, а съм от Бургас.
Интересува ме дали има други мами раждали в друг град. Как Ви се отрази пътуването след секциото?
С какво пренасяхте бебето? На ръце, или в порт бебе?
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
след секциото си боли. поне мен ме болеше, но само като си напрягах коремните мускули. то от варна до бургас са към 100 км, нали?
мен като ме изписаха, не ми беше проблем пътя-около 20 минути.
бебока го пренесохме в малката кошница от количката му.
леко раждане Joy
Виж целия пост
# 2
Моето секцио беше перфектно направено и нямах никакъв проблем,не само с пътуването,а и на осмия ден да си измия терасата.Раждах в Плевен,живея във Велико Търново изобщо не ми е било проблем.Бебето беше в порт-бебе на задната седалка!
Виж целия пост
# 3
Мен си ме болеше от друсането на колата поне 1 месец...  Sad
Виж целия пост
# 4
Аз съм от Шумен, но раждах със секцио в Майчин Дом - Варна. Изписаха ни на 5-тия ден и нямахме проблеми с пътуването обратно, Дани беше на задната седалка, спеше през цялото време в коша за новородено от количката ни  Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря, Ви момичета!
Моето секцио е във Варна- Майчин дом!
на 23.02
Виж целия пост
# 6
Две седмици след секциото пътувах с кола на 250 километра - раждах в родния си град. Имах си болки, но пътят не ми повлия - нямах оплаквания.
Маргарита не беше в порт-бебе. Гушкахме си я...  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз съм от Ст-Загора и раждах в Пловдив.Нямах проблеми при пътуването,дори обикаляхме магазините преди да вляза в болницата.А относно връщането...  Rolling Eyes  ако не бяха дупките по пътя....
Виж целия пост
# 8
След секциото няма да имаш никакъв проблем с пътуването-след 5 дни престой в болницата болките почти изчезват.
Виж целия пост
# 9
Мен също ме болеше докато пътувах, но защото още бях с конци и те ме дърпаха и боцкаха гадничко. Но след като  ми ги махнаха нямах проблеми с пътуването и шофирането. Peace
Виж целия пост
# 10
След секциота няма да имаш никакъв проблем с пътуването-след 5 дни престой в болницата болките почти изчезват.
Абсолютно. А малките една по една в порт-бебе( изписваха ги в различни дни) съм ги возила от болницата в колата и на 250 км. Само че беше лято и спирах на всеки половин час да отварям вратите, че страшен задух ставаше. Нито климатик можеш да пуснеш, нито прозорци да отвориш. И вода да не забравиш му вземеш.
Виж целия пост
# 11
Миличка, моята братовчедка се прибра с бебка от Пловдив до Ст. Загора, малката беше в зимния кош на количката, които обаче беше закрепен според инструкциите на количката с коланите.
Други познати в чужбина си возят бебетата в кошниците /столчетата за кола/, дже в някои държави не изписват бебето, ако нямате монтирано такова.
Малко страшно ми се вижда да я гушкаш... Аз лично никога не бих рискувала да возя бебе незавързано в кола, защото съм преживявала тежко ПТП /да не дава Господ, само добро ви желая!/
 Hug
Виж целия пост
# 12
На петия ден ме изписаха и нямах никакви оплаквания - пътувах до в къщи 3 часа, не съм почувствала болка или дискомфорт, бебка беше на задната седалка в порт-бебе и през цялото време спа непробудно!
Виж целия пост
# 13
Мен пък ме болеше, едвам се прибрахме от болницата до вкъщи -има няма 20 минути, все  пак си е операция, да седиш сгъната толкова време, дупки, павета, друсане, не мисля че е чак толкова леко Naughty За протокола ще кажа, че и моето секцио беше перфектно направено, нито съм някоя лигла - налагаше се да обикалям болницата на втория ден. Може би е редно все пак да питаш лекаря си Peace
Виж целия пост
# 14
След секциота няма да имаш никакъв проблем с пътуването-след 5 дни престой в болницата болките почти изчезват.
И аз мисля така!Още на третия ден обикалях цялата болница! PeaceУспех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия