София - Стрелбище?

  • 14 144
  • 178
Щом майките от кр. поляна  и западен парк си чукват срещи  защо не и от други квартали.  В Южния парк,където се разхождам с хлапето, все  с майки от Иван Вазов или от Лозенец се запознавам. Няма ли някоя от Стрелбище?
Виж целия пост
# 1
Аз съм мама от Стрелбище и обожавам нашия разкошен парк. Може да се срещнем при разходки Grinning
Виж целия пост
# 2
здравейте!
и аз живея в стрелбище и подкрепям идеята за срещата!
Виж целия пост
# 3
пък аз в "Белите брези" и съм ЗА една обща разходка  Laughing
Виж целия пост
# 4
Здравейте,

аз също живея в "Стрелбище", много близо до парка. Живот и здраве след март и аз ще съм там всеки ден с бебо Grinning
Ще се радвам да си правим срещи Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз живея до магазин "Чар" . Има ли някоя на близо?
Виж целия пост
# 6
аз живея зад Фантастико, мисля, че ни дели пространство от около 3 мин. Grinning
Виж целия пост
# 7
Доста близо даже Simple Smile
Като е студено излизате на разходка?
Виж целия пост
# 8
излизаме, ама сега количката ни е при майка ми, не запалихме колата в тоя студ и сме обречени тази седмица на домашен арест. Аз не протестирам много, щото ми е адски студено...в къщи пред компито се чувствам прекрасно. Но другата седмица може да си чукнем една среща. Вие колко сте големи? Моят син е на 6м.без 1 седмица!
Ако имаш кю, може да се видим там, моя номер е 335320244 - по-лесно за уговорки Grinning
Виж целия пост
# 9
И аз съм в Стрелбище, ама в тоя стуууд как ходите чак до Южния
Виж целия пост
# 10
Е тия дни не съм ходила чак до парка. Ама в събота го изведох из квартала за малко.
Виж целия пост
# 11
И аз съм в Стрелбище. Почти всеки ден сме в парка. В блок 1 живея.
Виж целия пост
# 12
Това военния блок ли е?
Виж целия пост
# 13
Не. Високия блок с обраната банка.
Виж целия пост
# 14
ние пък сме до "малкият принц"/след ремонта вече незнам как се казва/. Синът ми е на 5 месеца. Докато има сняг ни е много трудно да излизаме с количката, защото едвам върви и си е голяма мъка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия