Една питанка за обяда на 2 годишните

  • 442
  • 10
На моят син сравнително често му се случва след като се приберем от разходка да е прекалено уморен и да заспи преди да обядва. След като се събуди (обикновено към 15 часа) винаги започвам да се чудя дали все пак да му дам обедната манжда или да му дам направо следобедна закуска, която по принцип яде към 16-16.30.
Вие как постъпвате в такъв случай?
Виж целия пост
# 1
Обядва в 3  Crazy Случва ми се през уикенда, ако сме станали и закусили по-късно, и се забавим и в градинката - похапва "обяд" като се събуди.

Тогава следобедната и закуска е по-лека (само мляко и грозде, или ябълка); и вечеря навреме.

Виж целия пост
# 2
Синът ми винаги става към 11 сутрин. Тогава закусва каша обикновено, след това разходка и към 14 ляга и става към 18-19 часа и тогава всъщност давам обяда  Crazy Така че сме като вас и аз не знам какво да те посъветвам, засега този режим му е ок, преди лягане давам или мляко, или кашкавал, бисквита, нещо за залъгване, но трудно прави 3 основни хранения  Grinning
Виж целия пост
# 3
Леле Блонди, много спи твоя син Shocked 4-5 часа следобеден сън, браво на него. А в колко часа ляга вечер?
Защото Дани си ляга много късно, но за сметка на това става супер рано Confused
Виж целия пост
# 4
Към 22 ляга.
Преди спеше повече, сега расте и намали малко  Laughing
Виж целия пост
# 5
Обяда си давам, няма значение колко е часа  Peace
А ако остава прекалено малко време до вечерята, следобедната закуска е по-лекичка- плод най-често Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И ние сме на 2 хранения,с леки закуски между тях.Детето ми наложи този режим.Щом се чувства добре,и аз съм добре.
Виж целия пост
# 7
в такива ситуации давам обяда;
ако след това пожелае (което често се случва при нас), по-късно във времето, давам и следобедната закуска;
Виж целия пост
# 8
Обяда.
Виж целия пост
# 9
И Явчо обядва след следобедния сън  Rolling Eyes Става към 10-11, яде каша, следобяда яде обяда, към 19-20 плодово мляко с бисквити, това вечеря ли е следобедна закуска ли е не знам  Crazy Преди лягане пие мляко  Laughing
Виж целия пост
# 10
Оф и ние сме на този режим от време на време като ста не към 11 закуска и обяда отива чак като се наспи около 15-16-17часа  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия