Кога мога да изкъпя детето след операция?

  • 1 466
  • 6
В понеделник оперираха Влади от херния. В голямата тарапана покрай изписването забравих да попитам хирурга кога ще мога да го изкъпя. Тези няколко дни го поизмивах оттук-оттам, но искам да си го полея едно хуууубаво с душа.  Та- да пробвам ли тази вечер едно хубаво къпане или да поизчакам още?
Виж целия пост
# 1
Аз отговарям от собствен опит, за мен, не за дете.  Peace
Първо трябва да се махнат конците, естествено. След това ми препоръчваха да изчакам 2 дена.
Виж целия пост
# 2
Лоша работа  Thinking Конците ще ги махат чак във вторник. Дотогава детето съвсем ще се вмирише. Аз имам само една операция-секцио. Тогава ми разрешиха още на третия ден да се изкъпя. Само че аз бях с телчета, не с конци. Затова сега се чудя.
Виж целия пост
# 3
по аптеките има специални водоустойчиви лепенки, избираш една според размера на разреза, залепваш и къпеш.
Виж целия пост
# 4
Сетих се за тия лепенки, но се чудя колко са водоустойчиви. Да не вземат да се разлепят нещо. Благодаря за съвета  Grinning
Виж целия пост
# 5
  Мисля, че няма да има проблем с тези лепенки  Peace. За по-сигурно, може да се обадиш в болницата и да попиташ за банята.
Виж целия пост
# 6
Пробвай първо тия лепенки как се разлепят и залепят. Аз лепнах една такава и после я свалих с кожичката  Embarassed Имало било препарат за махането и! Ама никой не ми каза... Ужасно беше!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия