Има ли опасност да щръкнат ушичките...

  • 2 002
  • 32
Здравейте Майчета.
Забелязах, че синът ми като спи му се прегъват ушенцата. Дали има опасност да щръкнат след време? Ако е проблем, моля посъветвайте ме какво да правя или споделете как се справяте с това. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Вики спеше така и все му ги оправях . GrinningНяма страшно ,няма толкова лесно да щръкнат .
Виж целия пост
# 2
Ами оправяй му ги като го видиш Peace Иначе могат да щръкнат само наследствено..едва ли от прегъването Grinning
Виж целия пост
# 3
За твое успокоение можеш да слагаш от шапчиците за след баня ако ги търпите,но не смятам,че това е фактор за щръкването. Това по скоро си е генно
Виж целия пост
# 4
Не, няма да щръкнат.
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай,наследствено е Peace
Виж целия пост
# 6
Няма. И на моите така им залепваха ушите, но се оправиха.
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай,наследствено е Peace
Децата ми са така. Единия с леко щръкнали, а другия не е с щръкнали. newsm78
Виж целия пост
# 8
аз докато бях в родилния, специалнопитах една от акушерките дали могат да щръкнат ушите на бебка, а тя каза, че те не се променят - каквато  форма имат при раждането, такава ще си остане!!!
Виж целия пост
# 9
Забелязах, че синът ми като спи му се прегъват ушенцата. Дали има опасност да щръкнат след време? Ако е проблем, моля посъветвайте ме какво да правя или споделете как се справяте с това.
Когато са прегънати ушичките на детенцето е добре да му ги оправяш за негово удобство.
Но от това няма да му станат стъчащи ушлетата.Каквито са при раждането такива ще си останат.
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички за отговорите, много се успокоих  Grinning.
Виж целия пост
# 11
Ами оправяй му ги като го видиш Peace Иначе могат да щръкнат само наследствено..едва ли от прегъването Grinning
Peace
Виж целия пост
# 12
И аз четох много мнения на мами,които ме успокояваха,че няма опасност да щръкнат ушичките.При нас проблема беше,че прегъваше,и все още прегъва Sad,само едното ушенце.И в резултат на това,то щръкна доста повече от другото.А се роди с напълно еднакви,прибрани ушенца Crossing Arms
Педито ме успокояваше,че няма опасност да щръкне,щом няма наследствена обремененост/никой и в двете семейства няма и не е имал щръкнали уши,дори напротив-ушите ни са дори доста прибрани/.
Когато Калоян стана на 8 месеца и тя видя,че ушето му вече е доста щръкнало,започна да пее друга песен-ами,няма да го подстригвате късо SickИ така си остана това ушенце и досега-вече е на почти 2 години Sad.С баща му обмисляме вариант за козметична намеса като стане на 4 години,но това е най-крайният вариант Naughty.
Та така.Винаги има и изключения Tired
Виж целия пост
# 13
Ами оправяй му ги като го видиш Peace Иначе могат да щръкнат само наследствено..едва ли от прегъването Grinning
Peace
Виж целия пост
# 14
Ами оправяй му ги като го видиш Peace Иначе могат да щръкнат само наследствено..едва ли от прегъването Grinning
Peace
И аз мисля така Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия