Мога ли да сменя NAN H.A. с NAN 1 и как?

  • 3 354
  • 3
Здравейте, д-р Слънчева!
Интересува ме мога ли сменя хипоалергенното мляко на нестле с обикновенното NAN 1 на своя глава и как да направя прехода. NAN H.A. не ми е препоръчано от педиатър, сама реших да започна с него, но от финансови съображения искам да го сменя с NAN 1. Чела съм че не е препоръчително да се сменя млякото, а дори и да може бихте ли ме посъветвали как да направя смяната  - изведнъж ли, да смесвам известно време, да редувам храните. Благодаря ви.

p.s. Синът ми е на 16 дни и имам закупено хипоалергенно мляко за още 3 седмици.
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Разбира се, че можете, но за да го приеме новото мляко без много колики е добре поне 1 седмица да му го давате смесено и от двете млека като постепенно увеличавате Нан 1 и намалявяте количеството на хипоалергичното. Например първия и втория ден  при всяко хранене нипоалергичното да е 2/3 , а новото 1/3 от храненето. +-4 ден двете млека да са но равно , 5-6 ден 2/3 от Нан 1 и 1/3 от хипоалергичното и след 7 ден вече да сте изцяло на новото мляко. 
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Разбира се, че можете, но за да го приеме новото мляко без много колики е добре поне 1 седмица да му го давате смесено и от двете млека като постепенно увеличавате Нан 1 и намалявяте количеството на хипоалергичното. Например първия и втория ден  при всяко хранене нипоалергичното да е 2/3 , а новото 1/3 от храненето. 3-4 ден двете млека да са по равно , 5-6 ден 2/3 от Нан 1 и 1/3 от хипоалергичното и след 7 ден вече да сте изцяло на новото мляко. 
Виж целия пост
# 3
Много Ви благодаря, докторе!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия