Кисело мляко и запек

  • 15 770
  • 10
Възможно ли е според вас киселото мляко да предизвика запек? Моята щерка се изхожда почти всеки ден, но много трудно и с големи усилия. Та се замислих дали е възможно това да е от киселото мляко  newsm78 Ако някой е срещал подобен проблем нека сподели Hug
Виж целия пост
# 1
чувала съм че киселото мляко предизвиква запек, но от опит не мога да ти кажа- дъщеря ми не ще кисело мляко.
Виж целия пост
# 2
Мисля,че киселото мляко разхлабва,защото Вики,когато имаше разстройство педито ми каза да го спра.Но може при всяко дете да действа различно.Спри го и ще видиш.
Виж целия пост
# 3
На мен ми се е случвала от мляко с по-висока масленост.
Виж целия пост
# 4
На моя син никога откакто давам не му е действало запичащо.
Виж целия пост
# 5
Да. Киселото мляко запича.Моника също се изхожда трудно.
Виж целия пост
# 6
Не, не запича.
Виж целия пост
# 7
Ами напълно е възможно да предизвиква запек. Първото ми дете започна с тези проблеми в деня, в който преминахме от АМ на кисело. При второто вече 9-ти месец сме на АМ и нямаме такива ситуации. На самата мен и на женския свят около мен, т.е. роднини и приятелки действа точно по този начин.
Когато детето има разстройство се спира не само киселото мляко, а всички продукти от животински произход, както и плодовете, за това и лекарката е посъветвала майката, споделила по- долу да се спре това мляко при разстройство.
Виж целия пост
# 8
Моите деца никога не са се запичали от кисело мляко. Peace
Виж целия пост
# 9
И аз си мислех че киселото мляко не запича, а разхлабва. Но преди месец имахме вашия проблем и тогава се оказа, че киселото мляко ни запича. А моето момиченце много го обича.
Виж целия пост
# 10
   Наскоро прочетох в книгата на д-р Спок, че киселото мляко има запичащо действие за някои деца и в такива случаи трябва да се подслажда с малко захар. Синът ми също имаше такъв проблем, въпреки че яде само домашно квасено мляко, но откакто слагам захар всичко е О.К. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия