Рано ли е за жълтък?

  • 1 201
  • 26
Здравейте мили мами?
Имам един въпрос за тоя прословут жълтък. Thinking
Рано ли е да започна да и давам на 6 месеца жълтък? Реших да попитам тук, защото ако питам педиатъра, трябваше да започна още преди 2 месеца  Shocked , което ми се струва направо абсурдно. Затова просто си замълчах - от едното влязло, от другото излязло  Laughing
Та се чудех кога е най-удачно да го въведа тоя жълтък и да го въвеждам ли въобще?
Благодаря Ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Рано е.

Това е тема на майка, захранила на 6 месеца и половина, виж резултата.

Виж целия пост
# 2
Да ,рано е. Първо го захрани с зеленчуци,плодове,каши и след 8-ми месец може да пробвате жълтък.
Виж целия пост
# 3
рано е
изчакай поне 10ти месец (мах 1 на седмица)
белтък след годинката
Виж целия пост
# 4
Аз също мисля че е рано.Ако те "плаши" с падане на хемоглобина,едва ли ще се случи от липсата на жълтък.Аз захраних на 1г и 3 месеца и кръвните резултатина годинката си бяха нормални/хемоглобин 128/.
Виж целия пост
# 5
Не че съм се разбързала, ама педито така настоява, сякаш е супер важно, всеки път ме пита за тоя жълтък- дали го давам.
И аз мисля че е раничко, ама за всеки случай реших да попитам.
Виж целия пост
# 6
Ще го въведеш, разбира се, не е отровен  Laughing
След годинка е идеално, засега изчакай, рано е.
Виж целия пост
# 7
Аз го въведох след 7 месец.
Виж целия пост
# 8
Аз го въведох след 7 месец.

И аз.
Не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 9
Рано е Peace
Виж целия пост
# 10
Рано е , да ! Аз дадох жълтък след годинката  Wink
Виж целия пост
# 11
Изчакай, има време Peace
Виж целия пост
# 12
Аз дадах жълтък след 12 месеца, но сега си мисля, че бих могла да го дам и към 9-10 месеца
Виж целия пост
# 13
Аз вече 3 пъти давам на Деничка по четвъртинка твърдо сварен жълтък и нямаме проблеми. Даже не го смесвам с пюрето, харесва й като й го давам отделно. Просто на твоето детенце не му е понесло. Опитайте по-късно пак.
Виж целия пост
# 14
От няколко днеи давам жълтък и според мен си го приема добре  Peace Да не говорим,че педито ме караше да го въведа още преди месец,но аз изчаках.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия