Крем против бръчки за под 30 години

  • 2 275
  • 8
Препоръчайте ми някакъв крем против бръчки, защото вече съм на 28 и се чудя с какво да се мажа. Още нямам бръчки естествено, но е по-добре да взема мерки навреме Wink Иначе кожата ми е смесена и склонна към омазняване. Има ли крем против бръчки за мазна кожа и за под 30 години Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Не е за препоръчване - още не му е дошло времето на крема ти против бръчки!  Peace
Виж целия пост
# 2
Според мен овлажняващи препарати ще са по-добър вариант за момента. Както и ежедневното правилно почистване на лицето от грим и прахоляци. Комбинирано с пиене на много течности, здравословно хранене, достатъчно сън, избягване на цигари, алкохол и т.н., колкото и изтъркано да звучи  Simple Smile Плюс избягване на слънце, без да си се намазала с нещо със защитен фактор. Комбинацията от всичко това би трябвало да задържи появата на бръчки във времето.
Генетичната предразположеност обаче също е фактор, за съжаление.

Звучи малко като лекция, нещата са общоизвестни, но за жалост в ежедневието много жени ги забравят и разчитат само на козметични препарати.
Виж целия пост
# 3
Мога да ти отговоря много подробно.Аз се консултирах със козметичка.Околоочните и кремовете за лице трябва да ги изпозваш от 26 годишна,ако искаш да се поддържаш.Винаги изпозвай медицинска козметика.Има специализирани аптеки които работят с консултанти.Те определят какъв крем да изпозваш , според кожата и възраста.Безразборното използване на кремове за бръчки могат да ти нанесат необратими вреди.Надявам се да съм ти помогнала. Peace
Виж целия пост
# 4
Уф, за около очите ползвам отдавна, защото имам и торбички и сенки и т.н...А преди време си бях купила един на Ейвън крем против бръчки за след 25години. Ама нещо не ми понася на кожата, която и без друго лесно се запушват порите и се омазнява. На всичкото отгоре е нощен, а аз предпочитам през нощта да ми диша спокойно кожата. Четох някъде за един такъв крем на Виши, ама не помня къде. Надявах се някой тук да го е ползвал и да каже... Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз съм на 29 и ако кожата ми беше като твоята- по-скоро мазна, не бих си и помисляла да ползвам подобни кремове. Плюсът на мазната кожа е, че не е слклонна към образуване на бръчки, така, че недей зорлем да ползваш продукти, от коит нямаш нужда  Hug
Виж целия пост
# 6
Добре е да се ползват кремове, които добре хидратират кожата, без значение дали е мазна или суха. Кремове, който за превантивна грижа от брачки, а не за да започва със серия за зряла кожа. Бубе, мазната кожа е облагодетелствана само, защото има омазняване и не се чувства опъната, но влагата се губи точно толкова, колкото и в сухата кожа. Просто по-късно и проличава. Което в никакъв случай, не значи, че не трябва да се грижим за мазните си кожи  Peace
Виж целия пост
# 7
Добре е да се ползват кремове, които добре хидратират кожата, без значение дали е мазна или суха. Кремове, който за превантивна грижа от брачки, а не за да започва със серия за зряла кожа. Бубе, мазната кожа е облагодетелствана само, защото има омазняване и не се чувства опъната, но влагата се губи точно толкова, колкото и в сухата кожа. Просто по-късно и проличава. Което в никакъв случай, не значи, че не трябва да се грижим за мазните си кожи  Peace
Peace
И бих добавила още: кожата на лицето може да е мазна, но това не означава, че и около очите е мазна. Напротив.
Аз ползвам на Талодерма гелче за околоочния контур и съм много доволна.
Виж целия пост
# 8
Тъкмо се чудех дали има подобна тема, че и аз се чудя какъв крем за лице да си взема - също съм със смесена кожа. Досега ползвах на Гарниер -Skin Naturals Stop. Води се мултиактивен крем против стареене на кожата. Доволна съм от него, но дали не е време да започна да използвам нещо по сериозно, все пак станах на 29.... Особенно за околоочния контур не съм ползвала нищо досега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия