Някой поръчвал ли е скоро от family-bg или от ZaDeteto

  • 1 307
  • 20
... защото съм си харесала по едно нещо от двата сайта (странно защо предлагат различни неща, като и двете са на Санима ЕООД, но това е друга тема), писах им на зададения за въпроси icq дали имат наличност, а отговор - никакъв.  #Cussing out Та въпросът ми е - някой ползвал ли ги е и с какви впечатления сте. Аз съм пазарувала само от Pakostnik на няколко пъти и са страшно коректни!
Виж целия пост
# 1
аз доста отдавна съм купувала от тях и нямах проблеми,но ааз сама си исках да 4акам по -дълго за нещо си Simple Smile
Виж целия пост
# 2
ами и аз нещо трудно комуникирах с тях, а накрая въпреки всичките уговорки ми донесоха нешо съвсем различно от поръчаното. Обаче взе, че ми хареса и не се разправях, но за друг път - не знам Naughty
Виж целия пост
# 3
Преди два дни поръчах столче за кола от Фемили,веднага се разбрахме на кюто,защото чакат доставка другата седмица.Ще видим колко са коректни.. Rolling Eyes За Пакостник мога да кажа само суперлативи. Peace
Виж целия пост
# 4
Преди два дни поръчах столче за кола от Фемили,веднага се разбрахме на кюто,защото чакат доставка другата седмица.Ще видим колко са коректни.. Rolling Eyes За Пакостник мога да кажа само суперлативи. Peace
а какво столче си поръчахте?
Виж целия пост
# 5
аз поръчах миналата седмица от Family-комплекчета потник с гащи.....в четвъртък ми се обадиха да ми кажат че самото едно имат,а другите са различни от това което е показано  Rolling Eyes
това ми е последната поръчка от тях... #Cussing out изобщо не съм доволна...имало е и моменти когато съм чакала по 1 месец за поръчка!!!
Виж целия пост
# 6
аз поръчах миналата седмица от Family-комплекчета потник с гащи.....в четвъртък ми се обадиха да ми кажат че самото едно имат,а другите са различни от това което е показано  Rolling Eyes
това ми е последната поръчка от тях... #Cussing out изобщо не съм доволна...имало е и моменти когато съм чакала по 1 месец за поръчка!!!
без да те предупредят  Shocked
Виж целия пост
# 7
И аз мисля да поръчам някои неща от фемили и се чудех дали са точни? newsm78
Виж целия пост
# 8
Аз си поръчах стол за хранене от Фемили и нямах проблеми Peace.Стола не беше наличен и изчаках 4-5 дена ,но това не го броя за проблем .
Виж целия пост
# 9
  Аз преди няколко дни поръчах чанта за принадлежности на Чиполино-на преди това зададения ми въпрос до оператор не получих отговор,пробвах и с ICQ-to там отговорите бяха повече от незадоволиъелни-на въпроса ми -какви са размерите на чантата,отговора беше-амиии маййй......!!!!. Все пак поръчах ,исках точно определен цвят и ми отговориха,че нямат наличен,сега незнам какво става с поръчката.Ще видим изобщо дали ще ми изпратят нещо.
Виж целия пост
# 10
 Пропуснах да уточня че става дума за Фемили
Виж целия пост
# 11
е то 4-5 дена не е нищо при условие ,че са те предупредили,но нищо да не ти кажат и да чакаш си е гадно,защото ти губят времето  bouquet
Виж целия пост
# 12
Преди два дни поръчах столче за кола от Фемили,веднага се разбрахме на кюто,защото чакат доставка другата седмица.Ще видим колко са коректни.. Rolling Eyes За Пакостник мога да кажа само суперлативи. Peace
а какво столче си поръчахте?

Key1 на Chicco. Peace
Виж целия пост
# 13
Аз съм доволна от Family-bg, на ел. поща ми отговориха веднага даже ми бяха пратили и gsm за връска.  Grinning
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви за отговорите! Честно казано не ме обнадеждихте много newsm78
На мен и на кю-то не ми отговарят?  #Cussing out Ще почакам още ден-два и ще ги зарежа.  #2gunfire Лошото е, че това, дето съм си го харесала, не го намирам в други магазини за играчки Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия