Сешоар за изправяне на коса Ровента

  • 1 502
  • 5
Аз пак ще ви надувам главата с моите тъпи къдрици  smile3511.
Намислила съм за рождения ми ден другия месец колегите като питат какво искам,да изпрося едни сешоар за изправяне на коса.
Та питанката ми е има ли го някой,пробвал ли го е,ще ми опне ли пружините или пак само надеждата умира последна при мен?
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=53717
темата е точно за този сешоар  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз имам такъв сешоар от няколко години, за домашни условия става.  Rolling Eyes Ако сега трябва да си го купя, не бих си дала парите.  Naughty

Виж целия пост
# 3
Имам го от година и само веднъж съм го ползвала за изправяне, сама не се справям добре, косата ми се къдри от поглед и аз се ядосвам. Не мога да ти го препоръчам горещо.
Виж целия пост
# 4
Аз имам такъв и съм много  доволна.Първо косата ми е леко чуплива а не къдрава и е средно гъста.Преди да започна да се суша си слагам кристали ила пяна, вързвам косата отгоре с шнола и започвам да издърпвам малко по малко като повдигам за да дам обем/суша  косата както я сушат в фриз. салон/за да може хубаво да се "изпече".Ако сушенето е безразборно и взимаш големи кичури нищо не става отнема ми 20мин.но ефекта е като на фриз. и колко пари съм спестила да сега.Изби си парите определено.Косата ми е средно дълга,като порасне сушенето е малко по-трудно но пак става.Успех
Виж целия пост
# 5
Според мен за твоята грива,какъвто и сешоар да вземеш,само ще си разбухнеш косата,но не и изправиш.Ако искаш наистина права коса,по добре си поискай някоя хубава преса,керамично покритие,с йони и тем подобни екстри.Със сешоар стават добре не толкова къдравите,а поскоро чупливи коси,а доколкото съм те виждала тук там из форума,твоята е къдрава,та пушек се вдига.Това от мен и успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия