нашите сладурчета

  • 3 708
  • 129
зная, че всеки се радва на бебчето с което бог го дарява, без значение дали е момиче или момче, но всяка една от малка, а и сега си е мечтала тази рожба да е ....
Виж целия пост
# 1
Да,така е..Аз си мечтаех тайничко да е момченце и незнам защо почти бях сигурна в това Joy Joy
Виж целия пост
# 2
аз си бях внушила, че искам да е момиче; дори име бях избрала; за момчешко не ми се мислеше; всички ми казваха, че ще родя момче, а аз се дърпах; до последно избирах дрешките да са подходящи и за момиченце;
да ама не - мъжка майка съм; не казвам, че съжалявам; напротив - много внимавам, детето да не остане с чувството, че е нежелано, защото е момче;
живот и здраве пак ще се пробваме  Wink
Виж целия пост
# 3
Исках син.Не ме огря.
Виж целия пост
# 4
Винаги съм искала да имам  момче и момиче.Първото ми е момченце, което много обичкам и живот и здраве искам още едничко, но момиченце  Laughing.Ако е момченце пак няма да го връщам  Joy
Виж целия пост
# 5
Не мога да кажа, че преди да забременея съм имала дори и тайни предпочитания. Но когато разбрах, че съм бременна, вътрешното ми усещане, още преди да ми кажат пола, беше, че ще е момче. И да си призная честно, щях доста да съм разочарована, ако това чувство ме е подлъгало. Но се оказах права.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Исках момиче, надявам се вторият път да е такова Blush
Виж целия пост
# 7
Като малка си мечтаех да имам дъщеря и от първия път успях!Като мама на момиче исках и момче -е имам и синче! Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз като малка си представях, че ще бъда мъжка майка на 2момчета.
Като родих дъщеря ми и погледнах какво красиво бебче е не се усъмних, че не е момче. После като чух "Какво хубаво момиченце имате" - шок  Shocked, чак спорих с акушерката  Joy Последният месец бях в болницата и всеки три дни ме гледаха "светила", всеки с различно мнение за термин (вариращ в границите на 4седмици), та ми казаха категорично МОМЧЕ. После много се радвах, до ден днешен се радвам много. Второто пък исках момиченце, то излезе момче  Laughing Сега съм щастлива мама на момиче и момче. Тайничко се надявам третото да е момиче (значи пак момче)  Laughing
Виж целия пост
# 9
Надявах се да е момиченце  Laughing
Винаги съм искала да имам две момиченца, но разбира се не бих се разочаровала, ако един ден имам и момченце.
Виж целия пост
# 10
всеки ми казваше 4е ще родя мом4е, но когато отидох на триизмерен видеозон ми казаха,4е ще е моми4е Grinning.и моми4енце си родих
Виж целия пост
# 11
Със сигурност искаш първото да е момче,а второто момиче.Така и стана.Голям Късмет! Laughing
Виж целия пост
# 12
Още от началото,когато разбрах че съм бременна,усещах че е момче.Всеки път на видеозона питам и все това ми отговарят.И казано честно винаги съм искала момченце-дано така и да стане! Praynig
Виж целия пост
# 13
И двамата с мъжа ми искахме първородното ни дете да е момченце, като май аз го исках повече -така и стана.Сега и двамата искаме момиче и според лекаря ми, чакам момиче, но Божа работа...
Виж целия пост
# 14
Имах пречувствие някакво,че ще е момиче....ама не!Имам син.Надявам се второто да е момиченце  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия