Има ли жени с моя проблем?

  • 3 442
  • 26
Здравейте! Обръщам се към вас за съвет. Вече не знам какво да правя. омъжена съм от 13 години. а вече моят мъж не желае да правим секс. Опитвам се да говоря снего но той ми казва Да си мълча ,да търпя защото се отнасял добре с мен. Аз несъм някоя секс манячка но ми липсват ласките му нежността. Много моля ако има някой с моят проблем да сподели как се е справил с него? Вече не издържам. Не знам какво да правя? Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Нямам никакъв опит в тази насока, но ако ми се случи и не съм готова да се развеждам, бих изчакала известно време. Ако твърдо няма промяна, вероятно бих си хванала гадже. Какво друго може да направи човек в крайна сметка, ако нещата са непоправими? Насила хубост не става, нито секс. По-добре с друг мъж, отколкото съвсем без такъв.
Виж целия пост
# 2
Здравей,
Миналата есен и аз имах същия проблем.Мъжът ми се заседя в къщи,лепна се за нета и почна да си чати.По над десет часа на ден.САМО с жени.Заяви,че колкото и да е,вече сме си омръзнали(10 г. брак).Е,правехме секс,но някак не ме забелязваше,казваше,че няма интерес.
Сега като че попремина този момент - по-интересна станах,ама как се случи,незнам.
Виж целия пост
# 3
Честно казано не съм имала подобен проблем и не зная какво да те посъветвам.Знам обаче, че покрай всичките си домакински задължения, покрай грижите за децата, някак ние самите спираме да се грижиме за себе си.Започваме да ходиме облечени уж по домашно, или с анцунг, или по пижама, може и по пеньоар.В главите чорлави като вещици, негримирани, непарфюмирани.Всичко това смятаме, че не е отзначение, защото сме си у дома и това е нашият съпруг, но мъжете, дори и да не си признават отдават значение на "мърлявия вид" на съпругата си.Неминуемо правят сравнение с наконтените жени навън, лъскавите и свежи мацки по списанията и опърпаните си съпруги.Та като начало бих ти дала съвет да промениш визията си в домашни условия.Не става въпрос да се облечеш с вечерна рокля и да обуеш високи обувки.Просто оправяй лицето и косата си, все едно имаш излизане, сложи нещо по-секси, блузка с голи рамене или по-широко деколте, поличка или панталон, все пак да ти е удобно, нещо от сорта.Гледай да изглеждаш добре дори когато готвиш или домакинстваш като цяло.Другото, което мъжете мразят-намръщените си съпруги, никой не обича да го гледат накриво и да го хокат.Промени и това, бъди по-мила, усмихната, намери теми за разговор, ласкай го, бъди нежна, питай как е минал денят му и го поглези.С две думи, приложи женски хитрости, нека те преоткрие отново.
Не зная какво друго да те посъветвам.Успех! Пробвай първо това, пък дано даде положителни резултати.  bouquet
Виж целия пост
# 4
моят също не иска да правим секс(женени сме от 1 год,а сме заедно от 1,5г).не мисля, обаче че това е болка за умиране!той в другите отношения е разкошен-баща и съпруг.аз си има занимания- нет, излизане с приятелки, шопинг( Twisted Evil), книги и т.н.ако в един момент започне да ми липсва сексът или ще говоря с него СЕРИОЗНО, или ще си намеря друг!
според мен при теб по-притеснителното е отношението му.как може да ти каже "казва Да си мълча ,да търпя защото се отнасял добре с мен"това дали се отнася добре или не го определяш ти, а не той!!!и как ще си мълчиш #Crazy #Crazy #Crazy.такива изказвания са абсурдни  Naughty!
желая ти успех и дано намериш правилното решение на проблема си  bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодаря за подкрепата на всички. дори снощи се опитах да проведа разговор с него по този въпрос а той ми отговаря като не ми харесвало да си намеря решение на проблема. Той е малко консервативен и не обича да говори на такива теми с мен не знам може би е от възпитанието му но като че ли не знае нищо за жените в смисъл че такова въздържание се отразява на здравето на жената - психично и физично абе с две думи трябвало да чакам да му дойде музата. Но аз смятам точно тогава моята да си замине . Не знам дали съм права ,но вече като че ли не съм същата, която го боготвори.
Виж целия пост
# 6
ами спри да го боготвориш, поогледай се, сексът ми е бил проблем в предишния ми брак, като коли4ество имам предвид!ка4еството не си го давах, 4е ина4е за какво ми е другар4е хептен! умората си казваше работата, но и той не си даваше зор, ама стой и гледай какво стана  преди да си тръгна! сресни го, де- той си те мисли за притурка към антуража му, верна и скъпоценна вещ! аз то4но на толкова години брак, реших, 4е искам промяна!отдале4ихме се, той си остана със старата ера(консерва), аз вървя с младите, развивам се и не се давам!не те съветвам нищо, ти трябва да се видиш в бъдещ план, с него ли си или не! примерно сле 5г, ами след 10?мисли и за себе си!
Виж целия пост
# 7
Не съм се сблъсквала с подобно нещо, но смятам така - за подобен проблем не бих се развела, не и преди да се опитам да го реша, но за подобен отговор на опитите ми да помогна - не бих си мръднала и пръста повече за този човек Naughty
В случай, че не знаеш, брачна колегия вече е на Цар Борис Трети Laughing
Бъзик, бъзик, ама егати дришльото, простете ме за изказа Close
Виж целия пост
# 8
Хм  Thinking
Момичетата може и да са прави, обаче на мен думите на мъжа ти :"Да си мълча, да търпя защото се отнасял добре с мен" ми навяват на връзка с друга жена. Може и да греша, ама звучи все едно е с теб по задължение, а не защото му е хубаво с теб. И си е голямо неуважение да ти кажат такова нещо! Лично аз не бих останала длъжна за такова изказване  Twisted Evil Притисни го малко твоя мъж, покажи характер - така ще те забележи. Да си мълчиш и траеш - хептен няма да те забелязва.
Виж целия пост
# 9
 Не сърди, но не допускаш ли връзка с друга жена? В смисъл че с поведението и отнешението си към теб, едва ли не те кара да си му благодарна, че все още е с теб, така че по-добре да си траеш. Изключително много би ме наранило подобно отношение и категорично бих се осъмнила в чуствата му Naughty Ако същото нещо бъде казано нежно и разбрано, и ти беше казал че просто изживява някакъв период в който няма желание за това, има някакви трудности и грижи с които неиска да нагърбва и теб и т.н. - това е друго Peace Но по начина по-който ти го е казал, абсолютно не го приемам и мисля, че нещо не е наред Thinking
Виж целия пост
# 10
Моля и мен да не съдите строго за мнението :

Моя приятелка на 44год, жена с прекрасна физика и самочувствие имаше същия проблем и то доста по - зле от теб защото мъжът и не се държеше добре с нея. Та таз женица какво ли не направи - то бяха сериозни разговори, то бяха красоти, то бях разни мъже за да го дразни.... Накрая отиде и си купи един вибратор и вечерта като си легнали първо сложила вибратора до нея на възглавницата а след това мълчаливо .......се сещате къде. Онзи естествено погледнал тъпо и като я попитал за какво става въпрос тя най - трезво и искрено му казва : " Виж какво аз имам нужда от пълноценен живот и след като ти не ми го осигуряваш си го осигурих сама" След известно време всяка божа вечер лягане с мъж си и вибратора един до друг оня му поразминало на егото и като че ли нещата потръгнали, че даже и експерименти с онова чудо на техниката правят.

Това беше историята, за съжаление истинска и за още по голямо съжаление на много жени се случва подобен проблем. Лично моята поука от ситуацията беше, че ако не си помогнеш сама и не пожелаеш да се чувстваш добре.......няма как да стане. Потърси малко емоции, виж света, оледай се и прецени как да постъпиш
Виж целия пост
# 11
... обаче на мен думите на мъжа ти :"Да си мълча, да търпя защото се отнасял добре с мен" ми навяват на връзка с друга жена...

И аз първо това си помислих. Във всяка връзка има критични моменти, не може при всеки такъв случай да се мисли за раздяла и да се поддаваме на емоциите. Ако не става с разговори, наистина трябва да се измисли нещо, което да го предизвика. Ти си познаваш мъжа най-добре и можеш да прецениш какво да направиш, за да го извадиш от тази летаргия. Да няма проблеми в работата или финансови затруднения?
Виж целия пост
# 12
Възможно е да си има и друга,не знам. забравих да ви кажа ,че вече и никъде не излизаме дори и на гости. Имам чувството че се срамува от мен. Когато му кажа че ми се излиза казва ама нямаме пари.Знам ,че това не е маловажно но не всички които излизат семейно са богати.
Виж целия пост
# 13
Историята на shammi е много поучителна.Доказва, че визията няма значение при такъв род охладняване при мъжете, показва също какви съвършени егоисти са и как би ги отрезвил само удара по егото им.Човек, дори да има някакви причини, дори най-травиалните, просто апатия към секса, ако държи на партньорката си ще намери начин тя да не страда, да и осигури чисто здравословната доза секс.За съжаление обаче, явно мъжете гледат само през своята призма, способни са на компромис и съпричастност с проблема ти чак, когато бъде засегнато прословутото им мъжко достойнство.Няма лошо да пробваш метода на тази жена.Нищо чудно да почувства вибратора за съперник, присмиващ му се от другата страна на спалнята, нормална мъжка реакция би било.Лошото е, че рискуваш обратен ефект, да започне да те обижда и подиграва, без да разбере нуждите ти.Зависи какъв тип човек е, не го познавам и не мога да кажа, но това, което би наранило мъжкото достойнство на едни и биха се впуснали да се доказват, може пък да е предмет на просташка реакция спрямо съпругата си на други......знам ли? Прецени и не отхвърляй варианта, стига да помогне.Все пак ако е въпрос само на апатичен сексуално период, то не си струва да загубиш семейството ти, но ако става въпрос за неприязън, породена от връзка с друга и тоталното незачитане продължи-не се двоуми, не можеш да промениш нищо.Направо му бий шута и изживей достойно оставащите ти години полово влечение и им се наслади.Живота е толкова кратък, не си струва да пропилееш най-зрелите и пълноценни сексуални години на жената, при това заради мъж, който не проявява и капчица разбиране към теб.
Много комплицирана ситуация, в която само ти можеш да направиш точната преценка, тъй като го познаваш що за човек е и на коя твоя реакция, как би отреагирал.Жалко, но ние тук не бихме могли да ти помогнеме много, освен със съвети и да ти разкажеме някои случаи от живота, като пример.
Пак ти пожелавам успех в тази толкова мъчителна, унизителна и нечестна ситуация.  bouquet
Виж целия пост
# 14
@marypopins
Само от един случай много работи (не много умни) изписа по въпрос на мъжете. Да, има такива мъже каквито си ги описала, ама далеч не са всички. Ама има и жени дето са съвсем същите и затова някой мъже си хващат любовници. А ти много едностранно гледаш на нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия