помогнете ми хич неразбирам

  • 1 621
  • 21
Здравейте момичета!
Незнам дали темата ми е за тук но ако трябва я преместете.
Имам нужда от помощ за една литературна тема.За жалост литературата никога не е била моя силна страна и затова се обръщам към вас.
Трябва да напиша тема:Интересен ден който сте имали"опишете какво се е случило./в минало време/
много ще съм ви благодарна ако някой ми помогне да я напиша
Виж целия пост
# 1
Ами аз бих писала за днешния ден.
Твоят постинг го направи интересен.
Благодаря ти за което.
Виж целия пост
# 2
 #Shocked
Виж целия пост
# 3
Това за кой клас е домашно?
Виж целия пост
# 4
От постингите на въпросното момиче,останах със впечатление,че е семейна,щото пише,че има дете. Grinning
А иначе по-темата,ами освен ти никой друг не би могъл да ти помогне.Ние от къде да знаем,как преминава,един твой ден? Mr. Green
Виж целия пост
# 5
От постингите на въпросното момиче,останах със впечатление,че е семейна,щото пише,че има дете. Grinning


Може това да е детето.
Виж целия пост
# 6
От постингите на въпросното момиче,останах със впечатление,че е семейна,щото пише,че има дете. Grinning


Може това да е детето.
Аааа......може,може.Нищо чудно и така да е. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Или майката се е заела с домашното на детето.
Виж целия пост
# 8
 И как точно да ти помогна, да я напиша вместо теб ли newsm78.
  Всъщност мога да ти помогна със съвет- Дори и да ти се струва трудно и невъзможно, най-добре е своята работа да си я свършиш сам, така човек се учи.
Виж целия пост
# 9
Опиши един твой ден, например, че си ходила на екскурзия на тези еднодневните, дето ни агитират по пощите. Примерно си ходила до Рилския манастир. И почваш... сутринта си станала с очаквания някакви, пътуването до там... пусни в Гугъл "Рилски манастир" (или което си си избрала), за да събереш информация за него. Опиши това-онова оттам..., вкарай едно запознанство в автобуса и разговор за съдбата по време на разходката из мястото... и ти е готов разказа Mr. Green.
...казах аз, възхитена от себе си...
Виж целия пост
# 10
Аз мога да ти помогна.  Wink
Започваш така:
"Един ден, когато ме мързеше, та две не виждах, реших да вляза в БГ-мама, където майка ми често чете и пише и да помоля някой да ми напише съчинението. Преди това пробвах в разни детски и тийнейджърски форуми, но ме изрязоха много яко и реших, че майките ще бъдат по-любезни. Да, но за мой лош късмет, услужливите мами още спяха, та попаднах на едни злобни лелки, дето не само, че отказаха да ми напишат домашното, ами и ме нахокаха и ме обидиха! Сигурно, защото съм новак! Всеки знае как посрещат новаците в БГ-мама - славата на злобните кучки се носи надалеч! Затова реших да се разсърдя и да тръгна от форум на форум да се жалвам от тях и да спомогна да им се разнесе славата още по-нашироко! #Cussing out Ще видят те как се обижда невинно детенце!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire..."
Оттук нататък продължи сама!  Laughing
Виж целия пост
# 11
стига, бе, ню, това са екскурзии за бабички.
Виж целия пост
# 12
стига, бе, ню, това са екскурзии за бабички.
Е, това ми дойде на ума за 1 мин.
Вие пък така насолихте жената, че със сигурност й развалихте настроението за днес Tired. Все едно си е пуснала голите снимки, да му се не види...
Виж целия пост
# 13
Не се знае дали наистина е жената или детето й, но и няма значение....кажи за какво ти трябва, мога да ти дам много идеи! Пиши за 1 ден, така както наистина се е случило! Е, зависи колко трябва да е дълго...но можеш и да си доукрасяваш!  Например ако е за теб - сватба, бал, раждане....и така нататък, ако е за детенцето ти - рожден ден, заминаване на почивка (децата много се вълнават тогава), сдобиване с домашен любимец, возене на шейна....Дай подробности, че да не дрънкам глупости!
Виж целия пост
# 14
Стига, бе хора!  ooooh!
Съчинение по преживяно се пише още в първи клас. Ако не в първи, то във втори със сигурност - "Един незабравим ден от лятната ваканция".  Mr. Green
И миналото време си е минало време. Какво сложно има тук, че да се търси помощ? Може би да измислим спомените на хлапето? И дали това наистина ще е помощ, да го научим да чака наготово за толкова елементарно нещо! Това не е да се обясни задача по математика или физика, това е просто описание на нещо преживяно!
За мен най-голямата помощ е да се накара детенцето да си свърши само работата, ако иска да се научи.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия