Искам промяна към по-добро...

  • 706
  • 12
..., а всъщност мисля, че все повече зазляваме...
Покрай всички мрачни новини напоследък се замислих, какво е необходимо за да живеем по-спокойно, да не се страхуваме, да имаме вяра в хората...
От мен зависи донякъде, но само донякъде...,
от там насетне зависи от другите, близки, съседи, познати и непознати...
Кое е това, което не правим, не го виждаме и не го осъзнаваме,
а  то би могло да промени живота ни към по-добро?!
 newsm78
Виж целия пост
# 1
Стига чеса тая глава, ще оплешивееш. Като за начало - намали малко темите, че Касиди е в депресия  Laughing
Виж целия пост
# 2
....
Кое е това, което не правим, не го виждаме и не го осъзнаваме,
а  то би могло да промени живота ни към по-добро?!
 newsm78

Не се замисляме, че сме сдрави, че всички около нас са здрави  Thinking
Ако се настроим по- оптимистично, ако се огледаме и осъзнаем, че живеем живот, който ни удовлетворява, че сме обиколени от обичащи ни хора- ще осъзнаем, че сме добри.  Wink
Виж целия пост
# 3
Миленке, има моменти, когато осъзнаваш че това щастие е много крехко и по независещи от теб причини можеш да го изгубиш завинаги, светът ти да сие преобърне. Е, все има начини тия външни фактори да се сведат до минимум. newsm78 Да се почеша по голото теме... Mr. Green
Да пази Господ!

Блонди, объркала си парковете, май! Mr. Green
Хайд е наблизо.
Виж целия пост
# 4
Луне, я дай малко по- оптимистично, де    Whistling
Пак ме хвърляш в размисли  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Аз съм си оптимист,
ама от време на време се почесвам тук таме. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Щом те сърби, почесвай се.
Но да не се стига до рани.

..., а всъщност мисля, че все повече зазляваме...
Покрай всички мрачни новини напоследък се замислих, какво е необходимо за да живеем по-спокойно, да не се страхуваме, да имаме вяра в хората...

Кое е това, което не правим, не го виждаме и не го осъзнаваме,
а  то би могло да промени живота ни към по-добро?!

Няма спасение.
Ще става още по-зле.
Помни ми думите.
Виж целия пост
# 7
И аз мисля, че оптимистичната мисъл води до една по-добра промяна. Поне за мен. Аз си падам малко песимист и това ужасно ми пречи в живота. Мисля, че ако промениш себе си към по-добро, променяш и хората около себе си, или поне тяхното отношение към теб самата.
Иначе ние хората обикновено не забелязваме дребните неща, които могат да ни направят щастливи. Колко често се замисляме, че има хора, които ни обичат, че децата ни са здрави, че си имаме чудесно семейство и т.н.
Виж целия пост
# 8
И аз мисля, че оптимистичната мисъл води до една по-добра промяна. Поне за мен. Аз си падам малко песимист и това ужасно ми пречи в живота. Мисля, че ако промениш себе си към по-добро, променяш и хората около себе си, или поне тяхното отношение към теб самата.
Иначе ние хората обикновено не забелязваме дребните неща, които могат да ни направят щастливи. Колко често се замисляме, че има хора, които ни обичат, че децата ни са здрави, че си имаме чудесно семейство и т.н.
Много добре казано, аз съм голям песимист и колкото и да опитвам да мисля положително все ме обземат мрачни мисли, а това не е добре. В главата ми са все черни мисли и не забелязвам добрите и хубави неща около мен... Cry
Виж целия пост
# 9
Ами....., аз не мисля, че това зависи от моята оптимистична нагласа, за човешките взаимоотношения питах, за нашите отговорности като част от обществото, за нашите очаквания, за това което ние не сме направили и т. н.

Подозирам че Лиска е права, но искам  да не е така.
Животът не свършва с мен, а продължава с детето ми и с неговите деца...
Виж целия пост
# 10
голямо 4акане ни 4ака, да знаете!но аз по себе си работя определно! нищо, 4е годинки изпуснах и то много! и облъ4вам с добро наоколо, това си ли4и!което не правим е, 4е не спираме да се дребним и да си създаваме сами или на другите проблеми!да злосторим и злобеем, да се сравняваме по външни белези и така да се търсим пак по тях! никой да не  погледне към кладенеца на душата,има ли нещо или вси4ко е пресъхнало!тихо, спокойно е само дале4е от хората, в планината, в морето, в пустинята!ама сам живее ли се?
Виж целия пост
# 11
Иди си обръсни главата и нещата ще се оправят...така правя, когато изпадна в депресия...Бритни също
Виж целия пост
# 12
Не съм в депресия... Joy Joy Joy,
  newsm78 оставям хората с погрешно впечатление,
 брех, да му се не види! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия