Въпросче

  • 1 185
  • 21
Майчета, болничният  лист след раждане, кой го дава?smile3529
Виж целия пост
# 1
педиатърът на бебока Peace
Виж целия пост
# 2
доки на бебето
Виж целия пост
# 3
на мен ми дадоха от болницата за месец и нещо след раждането.
после педиатърката ми даде за 2 месеца.  тя дава до 135 ден. после нямало нужда от болничен, но ще видим като стане време.
Виж целия пост
# 4
Веднага след раждането от болницата издават болничен лист за 42 дни. След това педиатъра на детето издава болничен лист за разликата между 135 дни и това, което си ползвала по първите два болнични листа ( първия 45 дни преди термин и този за 42 дни ). Останалите 180 дни се ползват въз основа на молба, а не с болничен лист.
Виж целия пост
# 5
от родилното и после от лекарят, при който е записано бебчето  Peace
Виж целия пост
# 6
От болницата в която си родила и от педиатъра на бебока.
Виж целия пост
# 7
Веднага след раждането от болницата издават болничен лист за 42 дни. След това педиатъра на детето издава болничен лист за разликата между 135 дни и това, което си ползвала по първите два болнични листа ( първия 45 дни преди термин и този за 42 дни ). Останалите 180 дни се ползват въз основа на молба, а не с болничен лист.
Peace
Точно така!
Виж целия пост
# 8
Веднага след раждането от болницата издават болничен лист за 42 дни. След това педиатъра на детето издава болничен лист за разликата между 135 дни и това, което си ползвала по първите два болнични листа ( първия 45 дни преди термин и този за 42 дни ). Останалите 180 дни се ползват въз основа на молба, а не с болничен лист.
Както винаги ZinaSt е права с точен и изчерпателен отговор Simple Smile
Виж целия пост
# 9
педиатърът на бебока Peace
Виж целия пост
# 10
Веднага след раждането от болницата издават болничен лист за 42 дни. След това педиатъра на детето издава болничен лист за разликата между 135 дни и това, което си ползвала по първите два болнични листа ( първия 45 дни преди термин и този за 42 дни ). Останалите 180 дни се ползват въз основа на молба, а не с болничен лист.
точно казано Peace
Виж целия пост
# 11
Педито на Бебо Naughty
Виж целия пост
# 12
Първо от болницата в която си родила ,и след това от педито на бебче. Peace
Виж целия пост
# 13
 аз ходех на консултации в Тина Киркова, но родих във Шейново.Дадоха ми болничен от Тина Киркова.
Виж целия пост
# 14
Първия болничен лист за 45 дни преди термина го дава наблюдаващия гинеколог или от ЖК
Втория болничен лист за 42 дни се издава от родилния дом от датата на раждане
Третия болничен лист за 48 дни или за разликата до 135 дни се издава от педиатъра на детето
След това се подава молба до работотдателя за ползването на разликата до 315 дни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия