Е как да си получим нещата от Ягодка???

  • 499
  • 2
Момичета виждам ,че си поръчвате от ягодка без грижи,но при нас друго се получи и може би около месец вече си чакаме поръчката.Писах преди време и сега пак ви пиша с надежда да помогнете.Моя приятелка си поръча козметика и аз да не остана по назад ч помолих да поръча и на мен.Всичко добре,но от тогава почна ходене по мъките.Изтеглиха й парите веднага и сега искат да праща копия от последна сметка за платен ток, газ или др.Пратихме и това,но те не пишат че са го получили,абе с две думи голяма каръщина.Като чета как си обсъждате продуктите закупни от там...а ние незнаем в крайна сметка ще пристигнат ли въобще!Кажете как да процедираме,какво да правим?
Виж целия пост
# 1
по този въпрос Монда,беше казала... поръчвайте чрез Фема-за да нямате "главоболия"  Peace

Виж целия пост
# 2
Минавате по същия път, по който минах и аз, затова им пуснете уведомителен мейл, в който пишете,че ако не ви изпратят днес поръчката, то да я анулират незабавно, изчакайте ден-два , за да видите,че парите са върнати в картата и си поръчайте през Фема. Това е  за съжаление. На мен ми  минаха първите две поръчки без да ми икст нищо, а от третата се започна да ми искат какво ли не  и все не го получаваха. така,че- по-добре се откажете от този начин. вече имам 20 поръчки от Фема и съм много,много доволна...А и отстъпката вече е 5 % и просто не си заслужава да се занимавате директно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия