zapek

  • 986
  • 5
daite mi savet.sinat mi e na dve godini i ot okolo mesec imame problem sas zapeka.ot dva dni mu davam dufalak po 10 ml. na den,no vse o6te niama rezultat.molia vi posavetvaite me kakvo da pravia
Виж целия пост
# 1
давай му всеки ден около 2седмици активия с мюсли,повече течности ,киви всеки ден-промени му храненето.ние две години бяхме със запек.вместо активия може и овесени ядки
Виж целия пост
# 2
Мисля, че кивитата доста помагат,дай му да изяде 5-6. Wink Пък и витамин С имат доста! Grinning
Виж целия пост
# 3
Дуфалака по принцип действа след 48 часа. Иначе аз моя син го оправям с компот от сливи, медена вода и кивита.
Виж целия пост
# 4
Здравей, ще ти напиша за моя опит от 5-6 месеца със запек на моето момченце (проблема започна на 2 год и 2-3 месеца). Избягвах известно време даването на лекарства (Дуфалак, Гуталакс) но сам проблема не се реши. След посещение на детски гастроентеролог реших да дам Гуталакс, който много помогна и за 1-2 дни прием детето се отпуши и един месец ака нормално. След това проблема се повтори и давах 3 седмици Дуфалак без никакъв ефект. Най накрая реших да дам пак Гуталакс за да се отпуши и след това (след като прочетох във форума) започнах да давам ХУСК който е растителни фибри (давах го 3-4 седмици) и проблема се реши. Също така давам много плодове и течности, ако не иска да яде плодове може да му пасираш по няколко плода наведнъж на пюре. ХУСК-а го слагах в кисело мляко.
Виж целия пост
# 5
И ние бяхме развалили режима покрай коледните празници и бебка получи запек. Аз също давах дуфалак, нас пък ни разхлаби много и после трябваше да спирам разтройство. Давах й около 15 дни активия, а сега редувам по едно киви или половин круша. Пасирам ги и ги смесвам в плодовото пюре, защото иначе не иска да ги яде. Действа веднага. Peace
Последната седмица давам разхлабващите плодове през ден, като се надявам стомахчето вече да се е регулирало. Досега не се беше случвало бебка да се запича така, много е мъчително за детенцето. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия