Пиете ли витамини и други добавки?

  • 16 675
  • 149
Ей това ме интересува!
И чувствате ли промяна от приема им?

Аз в момента пия Ескимо-3. Като го свърша мисля да си взема Олисалвин Акула.
Виж целия пост
# 1
Когато се сетя, пия-в момента имам Мултитабс в аптечката.Честно казано не чувствам разлика.Може би точно защото не ги пия редовно, не знам newsm78
Виж целия пост
# 2
Не, ям всеки ден плодове и пия фрешове, така си набавям витамините.  Peace
Виж целия пост
# 3
Ох, чакай сега да ги преброя, че са много. Ескимо пия, но от една опаковка - едва ли можем да очакваме резултат. Био милк - против остеопороза, фолиева киселина - превантивно при бременност, л-карнитин преди тренировка, центрум/редувам с периоди на почивка/. В момента е това - е и др. съм пила, но направо им изгубих броя - цитрисепт, мужик корен.
Виж целия пост
# 4
калмацин-но ефект не съм забелязала,все още Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
да пия  Peace когато свърши опаковката правя пауза за седмица-две..в момента съм на Мерц!
Виж целия пост
# 6
Пия само фолиева киселина и много фрешове
Виж целия пост
# 7
И аз точно за това питам, защото не усещам да има някаква разлика при приемането на витамини.

Фрешове и аз пия. Тази зима почти не съм яла портокали, винаги ги стискам на сок.
А и не съм боледувала, въпреки че чаят с мед почти ми изчезна от дневното меню. Миналата зима се наливах с чай, и все болна си ходех.

Та ми беше интересно, вие какво правите по въпроса.

Виж целия пост
# 8
И аз точно за това питам, защото не усещам да има някаква разлика при приемането на витамини.

Фрешове и аз пия. Тази зима почти не съм яла портокали, винаги ги стискам на сок.
А и не съм боледувала, въпреки че чаят с мед почти ми изчезна от дневното меню. Миналата зима се наливах с чай, и все болна си ходех.

Та ми беше интересно, вие какво правите по въпроса.


сама си си отговорила на въпроса. Фрешовете са ми ежедневната закуска - и аз още не съм се разболявала, въпреки гриповете около мен. Намерила си решението - явно действат Peace
Виж целия пост
# 9
Ям всеки ден по 2 кивита. На този плод му викат “витаминна бомба”- 100гр. от него осигуряват необходимостта от  витамин С  за една седмица.  Peace
Виж целия пост
# 10
Пия Центрум. Peace
Виж целия пост
# 11
От витамините - Герикапс
От добавките   - Л-карнитин  Peace

  bouquet

Но това е само за в момента... Принципно никакви витамини под формата на капсули, хапчета, разтворими таблетки... само естествени плодове и зеленчуци...

  bouquet
Виж целия пост
# 12
Пия рибено масло, портокали и мандарини, 2 супени лъжици житен зародиш, разтворени в прясно мляко. Сега пия и Цефатокс- ехинацея
Виж целия пост
# 13
...И чувствате ли промяна от приема им?...
Мацата, а ти каква промяна търсиш или по скоро очакваш да има?! Факта че си в отлично здраве и с добро самочувствие не Ти ли е достатъчен?!

А по темата Ти, не пия никакви медикаменти/ витамини, добавки.../, само вода, зелен чай и разновидности му и наблягам на плодове и зеленчуци!
Виж целия пост
# 14
Пия витамини,фрешове,чайове и се спуках да боледувам тази зима.Уж топла,а нито един грип не ме подмина  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия