Чухме за премахмане на трета сливица безоперативно!

  • 1 195
  • 10
Става дума за детето на наши приятели.
Чули в Ст.Загора имало лекар който със специален апарат чрез нещо като нагревки премахвал трета сливица -те се смалявала и изсъхвала или нещо такова.
Търсим повече информация за метода и за лекаря и ако има и преминали през тази "вълшебна процедура" нека споделят!
Виж целия пост
# 1
ще ми бъде интересно и аз да нау4а нещо пове4е за този нов метод  Thinking
Виж целия пост
# 2
И нашата кръщелница има проблими с третата сливица. Ще следя отговорите. Дано някоя компетентна мама да се включи.
Виж целия пост
# 3
Ще следя темата с огромен интерес,заЩото на моето дете му предстои операция.
Ще разпитам за този лекар и ако нау4а,Ще пиша тук.
ВсъЩност за Ст.Загора знам,4е най_модерна и съвременна апаратура има доктор Стефанов,УНГ специалист.Да не би да е той?
Виж целия пост
# 4
Не знаем името на лекаря!То голяма коспирация той не вдигал телефон на който и да е, трудно се уреждал човек при него и такива ми работи.
Но никой и тук не дава никакви отзиви или поне да е чувал за метода и лекаря!
Виж целия пост
# 5
Е,то в такъв слу4ай тогава ми намирисва на спекулация.
Кой лекар,който има опит и подходяЩа апаратура Ще се изживява като музеен експонат?
Виж целия пост
# 6
Ще чакам с нетърпение мнения. Аз съм чувала, че трета сливица се топи с хомеопатични лекарства...Някой да знае нещо по въпроса. Моите дъщери са и двете с уголемена трета (като мама на времето). Не боледуват често, но почти след всяка настинка, или вирус следват едни дълги и мъчителни кашлици... Sad А голямата е със зъбна шина (според зъболекарката благодарени пак на третата сливица)
Виж целия пост
# 7
Пуснах питане и в Старозагорската тема, но уви и там никой нищо не чувал!
И на мен ми звучи малко нереално това за този лекар, но .... знае ли човек!
Виж целия пост
# 8
Записвам се, за да следя темата. Големият ми син два пъти го оперирахме- първия път само трета сливица, а втория- и трите, огромни бяха, включително и повторно порасналата трета. Сега бебо е още малък, но ще ми е много интересно да получа информация по въпроса, нищо не съм чувала за това до момента.
Виж целия пост
# 9
Бях пуснала питане и в друг форум ето какво ми писаха там http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=alternhealt&Number=19 … p;part=2&vc=1 и http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=alternhealt&Number=19 … &sb=&vc=1
Виж целия пост
# 10
Аз съм от Сливен и съм ходила при този г-н Арнаудов във Ямбол ефектът беше никакъв за съжаление при направени 4 курса.А препоръките бяха много!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия