Хроничен цистит - вече незнам какво да правя

  • 20 774
  • 25
Повече от 5 години имам хроничен цистит. В урината ми постоянно си живее Еширихия коли. Лекували са ме как ли не, но и в момента страдам от същото.
Посетила съм какви ли не светила и всеки ми даваше поредния антибиотик, от който обаче аз не се оправях. Единственото, което постигнахме е сринат имунитет и резистенция към повечето антибиотици. Как ли не съм ги премала - орално, венозно, мускулно.
Последната ми надежда буквално си отиде заедно с Покойният Доц. Минков. Единственият лекар, който се замисли върху това, за което му говорех.
Пробвала съм и хомеопатоя, не особено успешно.
Молбата ми, ако някой знае нещо или има доктор уролог, на който вярва, нека сподели.
Изморих се... Имам усещането, че никога няма да се справя с този проблем.
Предварително Ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
какви по-специални изследвания са ти правили
Виж целия пост
# 2
Аз имам същия проблем или по-точно същата история, но още по-дълга-АБ-ците, сринатия имунитет, безрезултатното лечение, всичко е същото. Вечер ставам поне по два пъти до тоалетна, което е довело до изключително влошения ми сън, оттам до вечното чувство на умора през деня...
Не ти помогнах, но ще следя темата ти, макар че аз лично съм изгубила надежда...
Виж целия пост
# 3
Ами има една торба с изследвания, която мъкна всеки път. Имам цветна снимка, имам изследване за остатъчна урина, което казва, че няма такава, ходих на едно изследване( не съм сигурна за името) в Пирогов, при което се пишка в нещо като конус и там докторът каза, че всичко ми е наред. Десетки стерилни урини. В момента се лекувам с ИЗОПРИНОЗИН по съвет на имунолог, тъй като се оказа, че имунитетът ми е много зле (правиха ми изследвания на кръвта). Но за съжаление след като един месец го пих, от онзи ден отново умирам от болка,а в урината ми пак има кръв. Разбира се купих си АБ, няма какво да правя, нито мога да чакам да дпйде понеделник да дам урина и след труи дни да ми излезе антибиограмата.
На цветната снимка ми казват, че има вроден синдром на увехналото цвете, което незнам какво означава, но всички твърдят, че не това е проблема.
Вече съм готова, ако някой лекар каже, че ще ме оперира и ще ми мине да се оперирам. Незнам кое биха ми оперирали, но съм готова на всичко, за да забравя за цистита.
Виж целия пост
# 4
миличка,направо не мога да проумея факта,че при толкова много изследвания,нито един доктор не се ангажира да ти каже конкретна диагноза и да проведе адекватно лечение
Виж целия пост
# 5
Здравей,
      незнам доколко юе ти помогна, но ще ти кажа на мен от какво ми мина цистита. Не е бил хроничен, но определено не се оправи от антибиотици. Помогнаха ми едни билкови хапчета Неоренал и мнооооого бира. Не течности, а само бира. От други течности сякаш се влошаваше. Дано намериш съвестен лекар. Аз немога да кажа такъв понеже видях как се отнася този който ми предписа антибиотика. Успех и стискам палци да се оправиш!!!
Виж целия пост
# 6
Моя опит в това отношение е доста "скромен" -  два пъти цистит и веднъж някаква бактериална инфекция (скоро беше, по време на бременността ми).
 И заради това съм лежала в клиниката по нефрология в ИСУЛ ("Царица Йоанна"). Според мен там са много добри лекари - като се почне от шефката на клиниката, и д-р Лазаров, д-р Шурлиев. Ако имаш интерес, мога да ти дам координати на д-р Шурлиев.
Виж целия пост
# 7
Аз също съм с хроничен цистит и пия Цистон,също са билкови таблетки.Откакто започнах да го взимам се чувсвам значително по-добре,даже си го пия и профилактично
Виж целия пост
# 8
Уролог, който ми излекува остър пиелонефрит /май така се пише/ след неправилно лекуван цистит, бе ддоц.д-р  Джераси /жена е/, в МА.
Също така добър препарат е Неоренал, на Неофарма, попитай в аптеката! Peace
Виж целия пост
# 9
pipiole
Цитат
Повече от 5 години имам хроничен цистит.
Лекували са ме как ли не, но и в момента страдам от същото.
Посетила съм какви ли не светила и всеки ми даваше поредния антибиотик, от който обаче аз не се оправях. Единственото, което постигнахме е сринат имунитет и резистенция към повечето антибиотици. Как ли не съм ги премала - орално, венозно, мускулно.
Последната ми надежда буквално си отиде заедно с Покойният Доц. Минков. Единственият лекар, който се замисли върху това, за което му говорех.
Пробвала съм и хомеопатоя, не особено успешно.

 - Не знам какво хомеопатично л-во сте взели, и по какви "схеми", но Хомеопатията започва там, където Антибиотиците вече не само че не помагат - а влошават цистита.  Peace
Виж целия пост
# 10
момичета,може би се повтарям,но защо не пробвате това http://www.nvherbal.com/upatvane.html-не е панацея,но поне лично съм го пробвала.дори и да не помогне за цистита,ще помогне на имунитета...
Виж целия пост
# 11
Да не ставам досадна, ама 2-годишен хроничен цистит точно с Хомеопатия си го излекувах.
Виж целия пост
# 12
Да не ставам досадна, ама 2-годишен хроничен цистит точно с Хомеопатия си го излекувах.

Ако имаш време и възможност, сподели как?

Благодаря     bouquet
Виж целия пост
# 13
Уролог, който ми излекува остър пиелонефрит /май така се пише/ след неправилно лекуван цистит, бе ддоц.д-р  Джераси /жена е/, в МА.
Също така добър препарат е Неоренал, на Неофарма, попитай в аптеката! Peace


Известно време ме лекува с доста тежки антибиотици и май накрая се отказа...
Виж целия пост
# 14
Аз също съм много доволна от билковите табл. Цистон.Пиех ги и по време на бременността си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия