Velform Rotair- Въртящя електрическа четка за изправяне на коса

  • 5 825
  • 25
Искам да попитам всички мамчета, дали някоя от тях е изпробвала ел. четка за коса. Бай Дъ Уей рекламират я по ТВ. Моля ви дайте някакви отзиви.Струва ли си продукта?
Виж целия пост
# 1
Не съм я ползвала, но силно се съмнявам да върши работа Thinking
Виж целия пост
# 2
Искам да попитам всички мамчета, дали някоя от тях е изпробвала ел. четка за коса. Бай Дъ Уей рекламират я по ТВ. Моля ви дайте някакви отзиви.Струва ли си продукта?
Получих я като подарък за Коледа - ако имаш опърничава коса, по - добре се откажи - много е слабичка. Не нагрява много, а и силата на въздушната струя е слаба, общо взето се прецакахме Confused
Виж целия пост
# 3
Аз не вярвам на реклами, а с особено недоверие гледам на продуктите от ТВшоп  Thinking  Не мога да си представя, че моята коса, която опъвам по 2ч. с преса ще се изправи с тази четка. Явно е продукт за разресване и заглаждане на прави коси   Tired
Виж целия пост
# 4
не вярвам на реклами Naughty
Виж целия пост
# 5
Аз не вярвам на реклами, а с особено недоверие гледам на продуктите от ТВшоп  Thinking  Не мога да си представя, че моята коса, която опъвам по 2ч. с преса ще се изправи с тази четка. Явно е продукт за разресване и заглаждане на прави коси   Tired

Точно така, аз обаче пак се излъгах и си умирам от яд. На листовката е обяснено, че е необходимо време да се придобият умения за работа с нея.
Да, да, ама не #Cussing out
Иначе добре подсушава косата.
Виж целия пост
# 6
Пълен боклук!
Виж целия пост
# 7
Според мен всичките им продукти са боклуци на тези Тв...  Tired
Виж целия пост
# 8
Аз имам подобно четка на Ровента. Е, малко по-скъпа е ...

Пак е въртяща се четка и има струя топъл въздух. Аз лично съм доволна, добре ми подсушава и оформя косата.  Peace
Но хич не вярвам на продуктите рекпалмирани по този начин.... newsm78
Виж целия пост
# 9
Дааам,когато майка ми и сестра ми казаха,че са си я поръчали,аз им казах че ще се набутат,защото ми се вижда абсолютен боклук.Е,вече я имат и за тяхно съжаление се оказах права.А за тези пари можеха да си купят преса с доста добро качество.Така че,не се подлъгвайте по тия тъпи реклами Naughty
Виж целия пост
# 10
добре че не съм се излъгала да си я взема преди да прочета мненията ви момичета.Иначе тамън си търся нещо подобно,но ефективно
Виж целия пост
# 11
Братовчедка ми искаше да си поръча,обади се по телефона,а те й казаха,че още не са почнали да ги внасят.Били пуснали рекламата да видят дали ще се прояви интерес. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Не помня каква беше цената на въпросната четка, но аз за 35лв. си купих керамична преса на световно неизвестната фирма Сонаши и съм мнага доволна. Пак казвам, че косата ми е много гъста и къдрава и не е лесно да се изправи. Peace
Виж целия пост
# 13
 hahaha hahaha hahaha изглежда ми като пълен боклук, а най-вероятно така и действа tooth tooth
Виж целия пост
# 14
Пълен боклук е. За изправяне на коса и дума неможе да става. Примирих се да го ползвам само като сешоар, но на второто ползване се счупи.
Неможе да се поправи, защото въртящата част се оказа пластмаса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия