добър гинеколог в Хасково?

  • 6 115
  • 5
Здравейте, дали някой може да ми препоръча добър гинеколог в хасково или димитровград?Преди една седмица направих спонтанен аборт. уж всичко беше наред,но получих силно кървене и болки .....не ми се иска да си спомням....преди две седмици се радвахме ,а сега...
но трябва да се гледа напред. не ми се иска да се случи нещо и пак да загубим бебе. поразпитах познати и колежки, но мненията за различните лекари са много противоречиви. не знам.

поздрави на всички и късмет
Виж целия пост
# 1
Има форум По градове, в който има тема за град Хасково. Можеш да попиташ там и със сигурност ще ти дадат повече отговори, отколкото тук. Ето и темата, в която пишат хасковлийките: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143903.0;all

Съжалявам за това, което си преживялаSad.
Виж целия пост
# 2
Здравейте, дали някой може да ми препоръча добър гинеколог в хасково или димитровград?Преди една седмица направих спонтанен аборт. уж всичко беше наред,но получих силно кървене и болки .....не ми се иска да си спомням....преди две седмици се радвахме ,а сега...
но трябва да се гледа напред. не ми се иска да се случи нещо и пак да загубим бебе. поразпитах познати и колежки, но мненията за различните лекари са много противоречиви. не знам.

поздрави на всички и късмет
Аз също съм от Хасково.Моето мнение е не търси гинеколог добър в твоя град,а отивай в Пловдив при д-р Даскалов клиника Тораск.Той ще прецени какво да направите, за да задържите следващото бебе.Имай ми доверие.Казвам ти го за добро.В Хасково освен да израждат бебета за друго не стават.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви, доста хора ми казват да оттидем в ида направо в Пловдив, но все си мисля , че всеки град има добри специалисти. или поне така се надявам. но като гледам най-вероятно ще отидем в Пловдив
Виж целия пост
# 4
От Хасково съм, но живея в Пловдив и тук си изкарах цялята бременност и раждането. За Хасково знам , че д-р Стоев е много добър. Това са мои лични впечатления, а и на много мои близки. Глезай само напред и не мисли за случилото се. Там, където е текло, пак ще тече! Късмет!
Виж целия пост
# 5
Здравей, и аз съм от Хасково. И моят съвет е да отидеш в Пловдив. Аз ходия при Д-р Матеев в клиника Бора. Но мисля да посетя д-р Даскалов от клиника Торакс, имам позната която ходи там и е много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия