Умеете ли да прощавате? А да искате прошка?

  • 1 337
  • 28
Днес е ден за прошка.  baby_neutral
Вие умеете ли да поискате прошка за сторени неща?
Аз...да си призная - не умея. Чувствам се неловко.
Затова го правя чрез символични жестове, словом не мога да го изкажа.

Днес прощавам на един човек, който ми причини страхотна болка.
Но в сърцето си винаги ще нося огорчението и обидата от отношението му.

Тук е мястото да поискам прошка на родителите си затова, че в последната година им причиних много физически и душевни страдания.
Заради мои собствени грешки.

Ваш ред е!   bouquet
Виж целия пост
# 1
С близките ми ще си простим лично.
Но ми се иска тук да поискам прошка от всички, които съм засегнала и обидила, волно или неволно! Съзнавам, че ставам доста язвителна на моменти и затова... таквоз...  Blush
ПРОЩАВАЙТЕ!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Прощавам,но зависи какво.  Grinning
Виж целия пост
# 3
аз умея да искам прошка и умея да прощавам, но на близките ми
на чуждите хора дори привидно да простя,никога не забравям и отношението ми е различно
Виж целия пост
# 4
Умея да прощавам, да. Не ми се е налагало да искам прошка.
Виж целия пост
# 5
За първи път не съм вкъщи с нашите днес... Sad
Виж целия пост
# 6
Понякога прощавам на пиченцата, които настояват да им говоря глупости с часове преди да ми пуснат.
Великодушен меценат. Съединението прави силата.
Виж целия пост
# 7
Прощавам да, но трудно забравям  Rolling Eyes
Иначе на днешния ден поисках прошка от родителите си. Майка ми се смее и вика : "Няма за какво". Ми хубаво ми стана  Grinning
Виж целия пост
# 8
Ммм да, прощавам, но хич не ме бива да искам прошка. Досега ми се е налагало два пъти и двата пъти се разревах и прецаках нещата.
Виж целия пост
# 9
аз си прощавам в движение! особено,ако дойде да ме попита" кажи сега защо си тъжна и ми обещае да има и нова надежда.на близките си прощавам като разберат грешката си и се опитат да се извинят по един или друг на4ин!понякога много преди това аз съм им простила и ги 4акам и тях да се осъзнаят!за 4уждите прошката е по-скоро приемане на 4уждото поведение или мнение за миродавно за тях, тоест приемам го!
Виж целия пост
# 10
Винаги прощавам...и на близки и на непознати. Старая се да се поставя на мястото на другия и да оправдая по някакъв начин отношението му . Все пак сме човешки същества и се случва да грешим и понякога да се държим неадекватно , а колкото до обидите , не мисля , че могат да ме засегнат , а по-  скоро показват слабостта на човека , който ги изрича и дори ми става жал за него.  И прошка съм склонна да поискам , стига да знам , че съм наранила някого.
Виж целия пост
# 11
Да.
И сега е момента да поискам от всички Вас прошка , затова че преди време ви подлудих!  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря за подкрепата!
Виж целия пост
# 12
Прощавам! Но си признавам, че съм злопаметна.
Виж да поискам прошка ми е по-трудно!

Халвица купихте ли? Wink
Виж целия пост
# 13
Лесно прощавам, малко ми трябва. / това, когато усетя искрено желание отсреща..., иначе никога не прощавам, отдалечавам се.../
Бързо забравям, когато искам. Mr. Green


Прощавайте и вие!!!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Явно съм изключение, прощавам много трудно!Или, ако простя винаги си имам едно на ум и дистанцията с човека никога не става като по старому.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия