Актуални прически

  • 72 021
  • 225
Искам да ви попитам какви прически са актуални сега?Къси или дълги коси са модерни в момента?Бихте ли пуснали и  снимки.А също и кои цветове са актуални.  bouquet
Виж целия пост
# 1
да много интересна темичка,щте я следя и аз се заинтересовах,че искам малко промяна да вкарам Peaceщте чакаме за снимчици Peace
Виж целия пост
# 2
 И на мен ми е интересна темата - ще я следя. Дано да има атрактивни предложения. Така като се замисля, Thinking май в момента е актуална прическата на Виктория Бекъм. Ева Лонгория и тя се е подстригала така. Четох, че и Светлана от ББ3 е с нова визия, но не мога да намеря снимки с късата й подстрижка. Ако някой има нека да пусне
Виж целия пост
# 3
Хехе, не знам до колко е актуална прическата на Бекъм(Явно е), но аз точно така се подстригах. Отпред моята коса, обаче е малко по-къса от нейната, но просто толкова ми позволяваше моята коса..Като порасне малко и отпред ще стане точно като нейната..Вратлето ми отзад е съвсем голо  Crazy Прическата е доста добре, защото придава обем отзад, а отпред е сравнително дълга(около брадичката) Сега ще намеря снимка и ще пусна....

Само да ви кажа, че ппромяната от дълга, в къса коса е малко стресираща и ще трябва време докто се свикне..ПОне на мен ще ми трябва  Wink

Но явно късите коси са модерни..Стига да можете да рискувате  Peace

Ето я прическата отзад....
Виж целия пост
# 4
Хехе, не знам до колко е актуална прическата на Бекъм(Явно е), но аз точно така се подстригах. Отпред моята коса, обаче е малко по-къса от нейната, но просто толкова ми позволяваше моята коса..Като порасне малко и отпред ще стане точно като нейната..Вратлето ми отзад е съвсем голо  Crazy Прическата е доста добре, защото придава обем отзад, а отпред е сравнително дълга(около брадичката) Сега ще намеря снимка и ще пусна....

Само да ви кажа, че ппромяната от дълга, в къса коса е малко стресираща и ще трябва време докто се свикне..ПОне на мен ще ми трябва  Wink

Но явно късите коси са модерни..Стига да можете да рискувате  Peace

Ето я прическата отзад....

Бубе, поздравявам те за смелостта! На мен малко ми трябва и скоро май ще ти станапоследователка  Mr. Green
С нетърпение чакам снимка да качиш! Но имам усещането, че ще ти ходи много!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Незнам дали в момента са модерни късите коси, но за такава се иска лице с правилни черти PeaceФакт е , че на много малко лица отива къса прическа Peace
Аз дълги години съм била предимно с къса коса, много къса-като момче Tired и вече не искам и да чуя за късо Crossing Arms
А прическата на В.Б. може и модерна да е, но не ми харесва Wink
Виж целия пост
# 6
В момента е много актуален бретонът
Виж целия пост
# 7
Да, бретонът определено е много модерен.
Виж целия пост
# 8
Здравейте,

Не знам дали прическата на Светлана от ББ 3 е модерна (предполагам е, все пак  тя е фризьорка), но на мен лично много ми харесва. Не мисля, че тя е с прявилни черти на лицето, но според мен изглежда много по-добре, по-свежа и по-млада от визията й с дулга коса.
Прическата наистина е сладка, единственото притеснително е че според мен е необходима доста поддръжка, ежедневно.
Забравих да спомена, че е променен и цветът на косата.
Виж целия пост
# 9
Е, дайте да я видим прическата на Светла от ББ3, де....  Thinking
Виж целия пост
# 10
http://www.sofeminine.co.uk/mag/beauty/d166/x1541.html

http://www.hairboutique.com/tips/tip18018.htm

http://www.myvillage.com/pages/gallery/sideparting090107.htm

Виж целия пост
# 11
до колкото знам се завръщат косите подрязани на черта в различна дължина,никакво етажиране и т.н..ако сте гледали новия клип на певицата Камелия,ще я видите с много хубава и семпла прическа до раменете.много стилна и много класическа.избягала е от амплоато на ''всички изглеждаме еднакво''
всичко старо се завръща
 Peace
къдравите и обемни коси отново не са на мода
Виж целия пост
# 12
много изчетох за прическата на Светлана от ББ,няма ли някой да публикува
 Peace
Виж целия пост
# 13
Имам чувството, че само аз не знам каква е прическата на Светлана от ББ... Някой няма ли да пусне снимка?
Виж целия пост
# 14
Да бе вярно, и аз онзи ден гледах новия клип на Камелия. Наистина е много по-готина с тази черта. Peace Значи можем да обобщим до момента: на мода са по-късите дължини, завръща се карето, също така актуални са отново плътните бретони.

Рових, рових в нета и не мога да намеря снимка на Лана от ББ3 Confused Айде някой поне да я опише какво представлява, какъв цвят е ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия