Откъде калъфи за мебели?

  • 701
  • 10
Искам да купя калъфи за меката мебел вкъщи. Преди време гледах едни с ластици, универсални, но тогава не ми трябваха и сега не се сещам къде съм ги видяла.
Моля, нека ако някой е виждал къде се продават да каже. А и горе-долу какви са им цените?
Виж целия пост
# 1
Никой ли не знае?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
на бул.Евлоги Георгиев не знам точно номера, на спирката на градския транспорт от орлов мост в посока военна академия шият калъфи като можеш да си избереш цвят
май не го обясних много ясно надявам се да го намериш
 Peace
Виж целия пост
# 3
на бул.Евлоги Георгиев не знам точно номера, на спирката на градския транспорт от орлов мост в посока военна академия шият калъфи като можеш да си избереш цвят
май не го обясних много ясно надявам се да го намериш
 Peace

Сещам се къде е, голямо благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 4
На Екзарх Йосиф, между Халите и Женския пазар.
Виж целия пост
# 5
На Екзарх Йосиф, между Халите и Женския пазар.

А къде точно там? И готови ли са или трябва да си ги поръчвам? И последен въпрос, че много станаха - имаш ли идея колко струват?
Благодаря предварително....  Hug
Виж целия пост
# 6
Не съм се интересувала, но съм виждала изложени. Магазинът се намира точно преди пазара, по линията на трамваите, от дясната страна.
Намерих в архивните ми съобщения /от преди година/ координати и на друг магазин за калъфи за мебели "Самуил" №93, тел. 9809511, управител Зоя Георгиева 0897 961 498. Ако не ме лъже паметта се пада в същия район, като "Самуил" е перпендикулярна на "Екзарх Йосиф".
Успех  Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря!
Виж целия пост
# 8
В Метро продават. Хубави са.
Виж целия пост
# 9
На Илиенци съм виждала - някъде още в началото като влезеш
Виж целия пост
# 10
А някой да ми каже ориентировъчна цена, че ако са много скъпи, се зачудвам дали има смисъл да купувам. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия