Гледахте ли "Караокето "

  • 1 406
  • 24
Според  Вас   Мариянчето   изложи  ли се? #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Не. И тази седмица пропуснах  ooooh! А си мисля, че това предаване е точно за мен, щото не спирам да пея, па макар ифалшиво  Whistling Какво е станало?
Виж целия пост
# 2
Според мен- всички. Бяха като на пазар....
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че някой се е изложил. Предаването ми харесва, зарежда ме с положителна енергия  Grinning.
Виж целия пост
# 4
Аз гледах по-голямата част. Не разбрах обаче с какво се е изложила Мариана?  newsm78 Показа, че може да пее момичето и има страхотен глас.
Виж, Нели Рангелова ме изуми. Както е опънала бръчките и напълнила пазвата, а и както е напреднала с поп-фолк репертоара, май, май...  Wink Да ни е честита новата чалгаджийка!  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
готини бяха, веселба обаче тоя Азис с тоя потник  ooooh!
Виж целия пост
# 6
И мен това предаване ми харесва,незнам защо...Весело ми е .Коцето е естествен и готин.Я кажете това студиото на "Стани богат " ли е ? Така ми се стори....Незнам да ли ще има бъдеще,но лично аз се забавлявам...
А за снощи...ми да,предишния брой ми хареса повече  Peace
Виж целия пост
# 7
И мен това предаване ми харесва,незнам защо...Весело ми е .Коцето е естествен и готин.

И аз незнам , ама вчера доста се посмях , потанцувах и попях в едно с щерката и племенничката , която ми показа как танцуват Бабелините на Слави  Joy
Виж целия пост
# 8
Предаването е хубаво, но се надвикваха като на пазар, че се караха и сърдеха.....тръшкаха....
Виж целия пост
# 9
Що си мислят, че като поканят Азис и шоуто е гарантирано?!
Толкова ме е наситил тоя човек, не ща да го видя.
Виж целия пост
# 10
Не мисля ,че Мариана се изложи! Предаването е супер яко--голям смях, макар че миналото повече ми хареса (заради Орлин от "Каффе" Mr. Green). Надявам се да продължи доста време излъчването му Hug
П.П. Според мен Азис се представи подобаващо (загуби само защото беше с Нели Рангелова, която май беше дошла повече да си покаже новата визия от колкото да играе--позна само една песен  Crazy)
Виж целия пост
# 11
Мариана пя  много добре и не мисля, че се е изложила с нещо. Heart Eyes Предаването е много забавно, голям смях падна  Joy както снощи, така и миналата седмица - нека продължава все така  Peace
Виж целия пост
# 12
Според  Вас   Мариянчето   изложи  ли се? #2gunfire
Не че се изложи, но не знаех че е с такова трънче в дупето - не се спря да подскача, рипа и ...глези.
Този път предаването определено не ми хареса, може би заради присъствието на Азис Sick Предният път бе по-симпатично.
Виж целия пост
# 13
Отврат  Sick пълна смахната история Кой е казал на  Коцето че ..- "Оригиналноооооо " става за водещ посредствена работа речника му въпреки че на куто са му написали думички ама той и да чете неможе като на 3-значките  от ББ3!!
що не си пее там чалгичките и не остави някой друг да води Кареокето
слаба организация слабо водене и надвикване на гостите като на селски площад #Cussing out Shocked
Виж целия пост
# 14
Готино е ... и аз го гледах ... големи сладури  бяха всичките .... Марияна е страхотна .... даже някаква чалга пяха, която там звучеше много готино
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия