Впечатления за д-р Дяволов!?!

  • 4 286
  • 10
Здравейте,
Можете ли да споделите ако имате някакви впечатления от д-р Дяволов!?!
Предварително благодаря:-)
Виж целия пост
# 1
никой ли няма "пресни" впечатления....Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ako tova e Dqvolov ot Mai4in dom na 5 etaj ste ti otgovorq
Виж целия пост
# 3
хей, много ти блягодаря.... точно за него става дума.
Вече бях загубила надежда някой да пише:-)
Виж целия пост
# 4
parvo v tozi forum ima straniza /d-r Dqvolov/ .Bij tam.Kogato bqh bremenna lejah 4 dni na negoviq etaj.Profesionalist otnosno cezarovoto se4enie.Kazvat 4e dori bil nai-dobriq za sekcio v BG.Li4no na men edva ne mi doka ra infarkt kato mi zaqvi na tretiq den ,4e sam bolna ot diabet , nazna4i mi izsledvaniq , koito dokazaha ,4e e stanala greska pri predhodnite takiva/slava bogu/. Nadqvam se da sam bila polezna.
Виж целия пост
# 5
Na 4 straniza za Dqvolov
Виж целия пост
# 6
Цитат на: jenia.valova
parvo v tozi forum ima straniza /d-r Dqvolov/ .Bij tam.Kogato bqh bremenna lejah 4 dni na negoviq etaj.Profesionalist otnosno cezarovoto se4enie.Kazvat 4e dori bil nai-dobriq za sekcio v BG.Li4no na men edva ne mi doka ra infarkt kato mi zaqvi na tretiq den ,4e sam bolna ot diabet , nazna4i mi izsledvaniq , koito dokazaha ,4e e stanala greska pri predhodnite takiva/slava bogu/. Nadqvam se da sam bila polezna.


Благодаря ти!!!!!!!!  Аз изчетох всичко, което намерих за него тук, мисля, че няма отрицателни мнения.
Това което казваш също е укуражаващо:-)
Виж целия пост
# 7
Д-р Дяволов е изключителен !!!!!!!!!!!! Всичко което направи за мен беше перфектно. Благодарение на изключителния му професионализъм и умение не изпитах никаква болка сле д секциото, раздвижих се на 6 час, не ми се наложи да пия никакво обезболяващо и бях готова да ме изпишат на 2 ден.

Мисля, че всичко това се случи именно защото той направи операцията. Бях свидетел в болницата, колко болезненено беше реанимацията на други жени.

Дължа голяма благодарност на д-р Дяволов за изключителната му работа, на д-р Юрий Петков, анестезиолог на опарцията ми без който също бих имала съвсем различни преживявания  Благодарение на този екип раждането ми е свързано само с положителни емоции и много бързо възстановяване !!!!!!!!
Виж целия пост
# 8
Родих при д-р Дяволов преди година и половина. Изключителен човек и специалист. Нямах усложнения и проблеми след секциото, не пих обезболяващи и антибиотици. Всеки ден от престоя ми в болницата той идваше да види как се чувствам. Имам му пълно доверие и ако пак ще раждам само на него бих се доверила. Не е много словоохотлив, не обяснява много какво вижда на видеозона, какви упойки ще използва и т.н., но това не е най-важното. Просто му имайте доверие!!!!!
Виж целия пост
# 9
Родих при д-р Дяволов преди година и половина. Изключителен човек и специалист. Нямах усложнения и проблеми след секциото, не пих обезболяващи и антибиотици. Всеки ден от престоя ми в болницата той идваше да види как се чувствам. Имам му пълно доверие и ако пак ще раждам само на него бих се доверила. Не е много словоохотлив, не обяснява много какво вижда на видеозона, какви упойки ще използва и т.н., но това не е най-важното. Просто му имайте доверие!!!!!
Виж целия пост
# 10
Отличен специалист!!! Благодаря му   bouquet всеки път, когато моето слънчице ми се усмихне!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия