без една -може,но само със една -не може

  • 2 143
  • 20
моя приятелка има добър бизнес ,добър съпруг
и двамата се трудят неуморно имат голям персонал,но мъжлето  рече ли да отвори бира-елате и гледайте кво става
само със една -не може,следват втора,трета и т.н.
превръща се в голям заядливец и гадняр-тоя му завижда ,оня му пречи,персонала не си върши работата и т.н.
приятелката ми вече е във стрес и направо полудява от притеснение когато го види да посяга към алкохола
искам да попитам,някоя от вас дали се е сблъсквала с подобен проблем и има ли някакво решение на проблема-как да откажем един мъж от алкохола
Виж целия пост
# 1
Никак. За съжаление. Алкохолизма е най-лошия вид наркомания и практически нелечим.
Виж целия пост
# 2
моя приятелка има добър бизнес ,добър съпруг
и двамата се трудят неуморно имат голям персонал,но мъжлето  рече ли да отвори бира-елате и гледайте кво става
само със една -не може,следват втора,трета и т.н.
превръща се в голям заядливец и гадняр-тоя му завижда ,оня му пречи,персонала не си върши работата и т.н.
приятелката ми вече е във стрес и направо полудява от притеснение когато го види да посяга към алкохола
искам да попитам,някоя от вас дали се е сблъсквала с подобен проблем и има ли някакво решение на проблема-как да откажем един мъж от алкохола


Мъжът на моята приятелка е такъв и без бира и алкохол. Намесва се в разговора, ако нещо не му харесва - просто сменя темата и насочва разговора към себе си, непрекъснато е недоволен, открито обижда хората, които не му харесват, оплаква се от всички, всички му пречат, заплашва... к`во да правиш, тя си го е харесала такъв.
Виж целия пост
# 3
 Доколкото имам наблюдения, няма как да го откажете, ако той сам не реши, или се появи някакъв здравословен проблем, да не дава Господ!
 Нека приятелката ти се опита да говори с него, когато е трезвен, щом е добър съпруг може да се съобрази с жена си. Успех!
Виж целия пост
# 4
Уф, xenia, веднъж да съм напълно съгласна с теб  Laughing Wink
svetlan4eto, няма лек за тая гадост. И да има желание той, пак много трудно става отказването...
Виж целия пост
# 5
Не мисля, че има оправия! Лошото пиянство, при това всеки ден е едно от нещата, с които не бих се съгласила да живея, ноооо съдбата не пита, за жалост.
Виж целия пост
# 6
Такива хора ми действат като енергийни вампири - получавам главоболие! Плюя си на петите и бягам мноооооого надалеч...!
Виж целия пост
# 7
Смятам, че човек като си пийне показва истинската си същност, включително и лоши черти, които иначе успешно прикрива.
Вариантът за приятелката ти е или да свиква, или да го държи далеч от чашките.
Виж целия пост
# 8
Имам колега с такъв проблем. Много е странно. Когато е трезвен, е душата на компанията - слънчев, веселяк, със страхотно чувство за хумор, абе страшно е готин Simple Smile Леле, като пийне, какво чудо става Shocked Заядлив, злобничък, всички са му врагове и всички искат да се бият с него...Кошмар Sad
Виж целия пост
# 9
 Много е трудно - ако човека не поиска сам...

Мъжът ми има приятел и колега, който пиеше много - колко пъти му е говорил и полза никаква.
Накрая шефът(който му е приятел от детски години) му каза, че ако не вземе мерки го зарязва да се оправя сам.
Плати му лечението, беше в болница, ходи на психолог всяка седмица. Ами от септември не беше пил - изглежда добре, облича се добре, говори нормално и можеш да водиш разговор на всякаква тема с него, много умен, НО онзи ден мъжът ми се прибира бесен - "Ако нямаше толкова хора в офиса щях да го набия. Дойде на обяд пил- само една бира". говорил му на съвест, но аз мисля, че едва ли ще се справи.
Виж целия пост
# 10
Тези гадове никога няма да разберат колко са досадни за околните и как винаги около тях хората са в напрежение, защото всеки момент може да се надруса и да развали всичко bambam bambam bambamДа се чуди човек къде се скрие от срам Embarassed Embarassed Embarassed       , пък и после обяснение защо се осрал, защо така е направил, излишни главоболия. Пък са и много нахални, все трябва да им се съчувства, че ето на .......само една биричка, или чашка вино, или малко водчица....... нали и аз съм човек newsm78 newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 11
Имам колега с такъв проблем. Много е странно. Когато е трезвен, е душата на компанията - слънчев, веселяк, със страхотно чувство за хумор, абе страшно е готин Simple Smile Леле, като пийне, какво чудо става Shocked Заядлив, злобничък, всички са му врагове и всички искат да се бият с него...Кошмар Sad
[
/quote]
ето,точно такъв е
лошото е че получава в един момент бели петна и на другия ден нищо не помни
жена му е в напрежение ще похарчи ли оборота,ще я набие ли.....
хомеопатията лекува ли пристрастяване към алкохол
Виж целия пост
# 12
ама защо си мислите, че му е лесно на човека да издържа на стреса? има голям бизнес с много отговорности и има нужда да изпусне пАрата /нямам ударения/; а някой от раз го изкараха алкохолик; по-кротко моля Naughty; просто трябва да му се насочи вниманието към друг вид отдушници - спорт, хоби, терапевт дори; поне има пари и ще може да си го позволи;
Виж целия пост
# 13
знаеш ли Донна и ти си права
днес мислихме и решехме ,моята приятелка да му подари риболовен билет и принадлежности за риболов
така ще може през уикенда да изпусне малко парата
да се надяваме че ще има ефект
Виж целия пост
# 14
знаеш ли Донна и ти си права
днес мислихме и решехме ,моята приятелка да му подари риболовен билет и принадлежности за риболов
така ще може през уикенда да изпусне малко парата
да се надяваме че ще има ефект
желая happy end на историята Simple Smile; ако не стане с първия опит не се отказвайте;  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия