Какъв невероятен късмет имах днес

  • 2 300
  • 26
Да ви разкажа какво се случи днес. Возя в колата двете ми деца и приятелка с нейното дете. Отиваме на гости на друга приятелка. Стигаме до блока, а срещу него има тротоарче, където колите спират една до друга. Видях едно празно място и паркирах там. Винаги паркирам назад, за да ми е по-лесно. После слизам от колата и минавам отзад, за да отида и да си взема детето. Какво мислите виждам зад колата - един КАНАЛ, като тия в автосервизите. И моята кола върху него. В тъмното изобщо не се виждаше, особено като паркирам назад. Изтръпнах и първата ми мисъл беше, че всеки момент колата ще пропадне вътре, заедно с трите деца и приятелката ми. Наведох се да видя как е положението - дясната задна гума беше на около педя от канала, а лявата на 2 пръста. Лошо ми става, като си помисля какво можеше да се случи. После дойде мъжът на прияелката ми и той изкара колата, защото аз вече едва гледах.
Оказа се, че преди време там имало гаражи. Като накари хората да ги махат, някой си е оставил канала така непокрит, незаграден. Просто нямам думи.
Виж целия пост
# 1
Настръхнах.  Shocked

Добре си паркирала все пак!  Peace
Виж целия пост
# 2
Ужас  #Crazy
 Нищо вече не ме учудва, обаче..Такива и подобни зеещи кратери от шахти примерно има навсякъде.....  Stop
Виж целия пост
# 3
Ей, откаченяци страшни има , добре, че сте се разминали ама следващите  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Лелееее ужас Shocked
И аз винаги паркирам на заден ход. Е как може така да го оставят това нещо бе. #Cussing outПоне някакво обозначение може да се направи-дори и от подръчни материали #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Баси  Sick ! Наистина късмет!
Виж целия пост
# 6
Бравос ! Добър шофьор си, с интуиция  Peace
А за непокрития канал.... че що да го покриват, как иначе ще ни е изпълнен с екшъни живота....
Виж целия пост
# 7
Лелееееее. А тия ненормалници от блока защо не го покрият или отбележат с нещо ами трябва гостите им да играят на руска ролетка там.
Виж целия пост
# 8
Лелееее, ама наистина си голяма късметлийка  Hug  Радвай се Grinning  Просто невероятен късмет.  Peace
Виж целия пост
# 9
кой казва, че жените не можели да паркират
Виж целия пост
# 10
Ти си имала късмет,радвам се за теб,   bouquet  а другия след теб, който се опита да паркира пак там, дали няма да си пъхне едната гума в канала или (не дай, Боже! Praynig)дали няма да си счупи я колесар, я полуоска и да си отвори работа .... ?! newsm78
Чудя се защо живеещите там не са сложили някаква табела, или поне едни дъски да сложат и да напишат с блажна боя на тях, че има опасност .... ?!  newsm78
Или се чака да стане най-страшното и тогава да се вземат мерки!  #Cussing out #Crazy
Виж целия пост
# 11
кой казва, че жените не можели да паркират
   А кой казва, че жените не са добри шофьори???????????????
 


              travel
Виж целия пост
# 12
Ти си имала късмет,радвам се за теб,   bouquet  а другия след теб, който се опита да паркира пак там, дали няма да си пъхне едната гума в канала или (не дай, Боже! Praynig)дали няма да си счупи я колесар, я полуоска и да си отвори работа .... ?! newsm78
Чудя се защо живеещите там не са сложили някаква табела, или поне едни дъски да сложат и да напишат с блажна боя на тях, че има опасност .... ?!  newsm78
Или се чака да стане най-страшното и тогава да се вземат мерки!  #Cussing out #Crazy

Ти си имала късмет, добре, че нищо не се е случило, но след теб...
Мисля, че трябва да пуснеш жалба в общината или да извикаш TV. Не оставай нещата така.
 
Виж целия пост
# 13
Ау, изправиха ми се коренчетата по главата. Много страшно, наистина. Ако ми се случи, ще съм много ядосана... Но пък аз на заден не мога добре да паркирам и щях да го видя този канал, като паркирам напред.

Мба... я го видя, а не...... аз веднъж цяла кола не видях зад мен и я шибнах от раз на заден, а канал ще видя...
Добре, че всичко се е разминало, но наистина трябва да сигнализираш някъде за това.
Виж целия пост
# 14
И да сигнализира,глас в пустиня.Кой знае от колко време стои тая дупка и никой нищо не е направил.Трябва някоя важна"клечка"да се изпляска вътре,та тогава да се вземат мерки.Момичето е извадило късмет,слава богу!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия