Спирала и кървене

  • 2 234
  • 8
Здравейте! Имам следния проблем...
Сложих си спирала Мирена преди 2 семици. От тогава не спирам да кървя, не много - с една ежедневна превръзка на ден изкарвам. Иначе нямам проблеми - не ме боли нищо, чувствам се олично...  Rolling Eyes

Моля да споделите опит, тези от вас които са слагали спирала. Как беше при вас първите дни (даже седмици)?  Confused Имаше ли кървене и кога спря? Аз съм с обърната матка и има риск да отхвърля спиралата, затова малко ме е страх да не би да не я понеса...

Ще се радвам да обсъдим.
Виж целия пост
# 1
Здравей.
Няма място за притеснение. Аз съм вече трети месец със Мирена. И аз отначало се притеснявах за това кървене, но гинеколожката ми каза че е нормално. Ти казваш че изкараваш с една ежедневна превръзка, а аз на ежедневни минах чак през втория месец. Сега имам по-често периоди, които са чисти, а през останалото време имам зацапване, което е все по-слабо и по-слабо.
Пожелавам ти да приемеш спиралата и дано всичко с времето да се оправи.
Виж целия пост
# 2
Ако имаш още въпроси не се притеснявай - питай.
Виж целия пост
# 3
Дано, дано да стане номера  Wink
Имам обаче едно притеснение - по време на секс няма ли опасност да се размести спиралата?

Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 4
 LaughingГолям смях беше като го правих първия път. Само викам по-полека. не смея да мърдам много, много. А бе с две думи като девственица. Е после се отпуснах.
 Така че давай смело, няма страшно.
Виж целия пост
# 5
Всъщност най-важното е да е поставена правилно спиралата, което се надявам при теб да е така.
Виж целия пост
# 6
LaughingГолям смях беше като го правих първия път. Само викам по-полека. не смея да мърдам много, много. А бе с две думи като девственица. Е после се отпуснах.
 Така че давай смело, няма страшно.

А, точно същото беше и при мене  Laughing Не смея да мърдам, на мъжа ми му казвам да действа полекичка  Laughing

А иначе спиралата ми я слага лекарка, която прави това непрекъснато и до сега е поставила доста такива. То като я сложи, след това я гледахме на УЗ дали е добре, даже и снимки от УЗ ми направи.

Абе ще стискаме палци!  Peace
Виж целия пост
# 7
 Peace
Виж целия пост
# 8
Здравей.
Няма място за притеснение. Аз съм вече трети месец със Мирена. И аз отначало се притеснявах за това кървене, но гинеколожката ми каза че е нормално. Ти казваш че изкараваш с една ежедневна превръзка, а аз на ежедневни минах чак през втория месец. Сега имам по-често периоди, които са чисти, а през останалото време имам зацапване, което е все по-слабо и по-слабо.
Пожелавам ти да приемеш спиралата и дано всичко с времето да се оправи.
                   newsm10    И аз съм с мирена близо трети месец. В началото много се притеснявах за това процапване и да не би да я отхвърля. Гинекологът ми каза че няма място за притеснение и това процапване ще отшуми постепенно. Миналата седмица бях на контролен преглед, всичко е ок. Струва ми се че нещата започват да се нормализират. Така, че не се претиснявай, всичко ще бъде наред. Стискам палци. smile3521 smile3503
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия