за маслото в попарата

  • 2 089
  • 51
искам да попитам какво масло ползвате за попарата на вашите бебчета,а също така дали слагате захар.Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Не слагам масло, защото моята сладурана го усеща и не иска да яде. Бих ти препоръчала Президент.  Захар слагам по малко.
Виж целия пост
# 2
Не слагах масло и захар, само козе сирене.
Виж целия пост
# 3
Не давам попара, но слагам в гриса, овесените ядки, кус-куса, а захар - само кафява и съвсем малко.
Виж целия пост
# 4
Слагах краве масло. Захар не, но добавях плодово пюре, защото иначе отказваше попарата. Правех я така:
2-3 сухара, обезсолено сирене натрошено, масло, заливах с чай, похлупвах замалко и после добавях половин бурканче плодово пюре. За мен това си е пълен буламач  Rolling Eyes, но детето така си го ядеше. Попара без плодово пюре нещеше  #Crazy
Виж целия пост
# 5
Слагам обикновено краве масло и малко захар.
Виж целия пост
# 6
Не слагам нито масло нито захар. Детето ми си я яде и така. Захар не слагам и никога не съм слагала в нищо. Според мен е абсолютно излишна и страшно вредна.
Виж целия пост
# 7
Слагах от немските масла, а захар съвсем малко.
Виж целия пост
# 8
Масло-немско,а вместо захар слагам фруктоза.
Виж целия пост
# 9
Масло ползвам Президент,но попара не съм давала.А захар ако ми потрябва използвам кафява.
Виж целия пост
# 10
Ползвам масло Президент, а захар не слагам  Peace Попарата я правя със сухари, сирене, масло и вода (понякога с шипков чай).
Виж целия пост
# 11
Няма определена марка чисто масло, която ползвам, стига да е масло, а не маргарин  Peace
Виж целия пост
# 12
Слагам масло Президент, захар не слагам.
Виж целия пост
# 13
Слагам немско масло, захар - не.
Виж целия пост
# 14
Няма определена марка чисто масло, която ползвам, стига да е масло, а не маргарин  Peace

и без захар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия