Тра-ла-ла Бременна съм аз сега

  • 1 714
  • 45
Искам да ви споделя радостта си. БРЕМЕННА СЪМ. От четери месеца се опитваме да се сдобием с наследник и ето на път е!
Ходих на гинеколог и той ме видя на видеозон и каза, че бебо е цели 10мм и каза ако се чувствам добре да отида пак след месец.
Та питам аз нетрябва ли да ми пусне някакви изследвания кръв, урина или пък нещо друго. Казвайте вие, който сте извървели вече този сладък път.
Виж целия пост
# 1
Честито първо   bouquet
Изследвания ще ти пуснат споко  Crazy но това става на малко по-късен етап..те. след 9г.с...на мен ми пуснаха първите изследвания урина, ПКК и антитела в 10-11 г.с.
Виж целия пост
# 2
Честито и от мен   bouquet  bouquet Лека бременост и здраво бебче!
На мен ми направих изследвания още след първия преглед, т.е. с установяване на бремеността в 5г.с.. Но не е грешка и по-късно да се направят.
Виж целия пост
# 3
Честито!  bouquet
Пожелавам ти лека бременност!
Виж целия пост
# 4
Честито и леко бременеене !  bouquet  bouquet  bouquet

Изследвания ще ти пуснат по-късно !!!
Виж целия пост
# 5
Честито първо   bouquet
Изследвания ще ти пуснат споко  Crazy но това става на малко по-късен етап..те. след 9г.с...на мен ми пуснаха първите изследвания урина, ПКК и антитела в 10-11 г.с.
Peace
Честито и лека бременност ти пожелавам! За изследванията не се притеснявай, ще ти ги пуснат.
Виж целия пост
# 6
Честито и лека бременност, страхотна новина!!!
Има лекари, които пускат изследвания чак след появата на гръбначен стълб, при мен е така.Записах се на ЖК във Вита и доктора ми записа час за 14г.с. и ако видел гръбначен стълб тогава ще ми направят изследвание.
Виж целия пост
# 7
Честито и от мен и лека бременност  bouquet!Изследвания ми пуснаха,когато бях в 3/4м.
Виж целия пост
# 8
Лека и безпроблемна бременност  Hug
На мен ми пуснаха първите изследвания (кръв и урина) в 8-9 г.с.
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички за пожеланията.
Може ли да ми кажете какво точно значи 5г.с. 5 ясно какво е с. сигурно е седмица, но г. немога да се сетя какво е.
Виж целия пост
# 10
Честито Мими и аз съм бременна в 5 г.с. и изследвания не са ми пуснали още,така че споко и честито и леко бременеене !
Виж целия пост
# 11
Честито и от мен!!!
Виж целия пост
# 12
Г.С е Гестационна седмица
Виж целия пост
# 13
                                            ЧЕСТИТО!!!! Леко бременеене!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 14
А Гестационна седмица какво е, седмици от зачеването ли?
Съжалявам за тъпите въпроси, просто няма кой да попитам сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия