А Азис гей ли е?

  • 1 660
  • 23
Аз имам чувството, че само използва този имидж, за да се продава по-добре.
Тези демонстрации ми се виждат прекалени.
Виж целия пост
# 1
Едва ли е гей, мисля, макар че може и да се е топнал в имиджа си вече.
Виж целия пост
# 2
Според мен е 100% гей, въпреки, че се твърди, че това е само рекламен трик.
Виж целия пост
# 3
 Познавам 1-2 , които са "спали" с него...разбира се това не го прави гей...може просто да е експериментатор  Thinking
Виж целия пост
# 4
Според мен и той не знае какъв е ...
Виж целия пост
# 5
Щом изобщо сме се замислили, значи рекламата му действа.
Цитат
Познавам 1-2 , които са "спали" с него...
Пък това изкара на яве ужасното ми ЖЪЛТО подсъзнание  Blush Много ми е интересно, чак ме е срам  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Познавам 1-2 , които са "спали" с него...разбира се това не го прави гей...може просто да е експериментатор  Thinking

Порнат ли му е задникът или само манивелата пуска в употреба?
Виж целия пост
# 7
Не знам дали е гей, но е педал отвсякъде...Въпросът е Китаеца педал ли е или му се плаща достатъчно...
Виж целия пост
# 8
Познавам 1-2 , които са "спали" с него...разбира се това не го прави гей...може просто да е експериментатор  Thinking

Порнат ли му е задникът или само манивелата пуска в употреба?
Манивелата не я е употребил в случаите , за които говоря...
Виж целия пост
# 9
Не знам дали е гей, но е педал отвсякъде...Въпросът е Китаеца педал ли е или му се плаща достатъчно...

Инфо от жълт вестник.
Китаеца е бил селски сваляч в някой столичен квартал - не помня кой. Последната му приятелка се жалваше, че нищо не подозирала и изведнъж...
Виж целия пост
# 10
Май надежденкси дис е бил Wink
Виж целия пост
# 11
не мисля, че е гей. ама то, от токлоква превземане и преструване, може и вече зорлем да е обърнал резбата... Tired
Виж целия пост
# 12
И аз съм чувала от познати,дето го познават и те са гейове,че е гей,ама и на мен ми намирисва на реклама!Може би е бил би сексуален,но от лиготия да е забравил и да е станал само гей!
Китаеца пък никой не може да ме убеди,че е гей,просто му се плаща доста! MoneyНяма никаква любов между тях!Възползва се да стане популярен,после вече може и той да скочи в шоубизнеса!
Виж целия пост
# 13
Според мен и той не знае какъв е ...
Thinking
Виж целия пост
# 14
 newsm78Този не е гей  Grinning


Този може и да е станал  Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия