От кога започнахте да използвате кошара?

  • 1 587
  • 22
Здравейте мами,
както се вижда, моят син е на 3 месеца, а още не сме му купили кошарка. Той така и така още само лежи, та ползваме леглото за кошара. Само че онзи ден на консултацията лекарят ни попита какво прави Иван като го сложим в кошарката.
Та затова Ви питам: Откога започнахте да слагате детето си в кошарка да си играе?
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Никога не съм ползвала кошара за игра.
Виж целия пост
# 2
Ми то леглото не е ли кошара само по себе си  newsm78. Нали става дума за бебешко легло с решетки? Това за мен си е жива кошара. Ние имаче имаме едно отделно дето май му се вика кошара, ама принципно си е същото като легло, само дето мерките му са други и няма дюшек. Даже мисля да го ползвам за легло като се родят близнаците да не купувам друго, че и без това сме се заринали в бебешки джаджи. На сестра ми бебето съвсем спокойно си спа във въпросната кошара сума време като ми беше на гости - само нещо меко сложих вместо дюшек и стана идеално.  Peace
Виж целия пост
# 3
Когато започна да сяда- към 5-6 месеца, изключително полезно съоръжение, аз съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
Такава кошара - сгъваема , купихме когато Марти беше на около 5 месеца . Взехме я по 2 причини - живеем в мезонет и тя стоеше долу , горе си спеше в дървеното креватче , което пак си е кошара .
Използвахме я и когато пътуваме . Реално ползване - 3 или 4 месеца , сега е завряна под стълбите  Confused
Когато започна да пълзи нищо не беше в състояние да го задържи в кошарата .
Виж целия пост
# 5
Когато започна да сяда- към 5-6 месеца, изключително полезно съоръжение, аз съм много доволна.
И ние така, иначе преди да това я ползвахме за легло не за игра
Виж целия пост
# 6
Кошара за игра не сме ползвали, въпреки, че имаме. Заиграваха се в кошарата за спане.
Виж целия пост
# 7
Не сме ползвали кошара за игра. Даниел си играеше на дивана или на спалнята.
Виж целия пост
# 8
Кошара за игра и аз не съм ползвала.Играехме на спалнята,на дивана,в кошарата в която спи...
Виж целия пост
# 9
  Когато започна да пълзи насам, натам, защото се страхувах да го оставя сам, дори и за малко, но в последствие се наложи да я махнем, защото той не искаше да стои в нея. Същото беше и с проходилката, така направо минахме на придвижване по пода самостоятелно. Може би и това беше причина за ранното му прохождане, тъй като пълзейки свободно, започна да се опитва да стои и ходи държейки се тук и там.
Виж целия пост
# 10
Около 5-6 месец, много съм доволна, заиграва се.
Виж целия пост
# 11
Ми тя кошарата за игра е почти излишна  newsm78 Наско си имаше кошара за спане от първия ден, там съм го оставяла сам, докато стане на около 6мес, а после на земята да си играе
Виж целия пост
# 12
След 7-ми месец, защото късно започна да умее да сяда. И досега си играе в нея по 2 часа дневно  Peace
Виж целия пост
# 13
Ние купихме кошарка (за игра, а не от тези, които са за спане), когато бебка започна да шава повече и да се обръща - около 5-я месец. Аз съм доволна от нея, защото така Ени има сигурно пространство, в което да се движи и да си се занимава с играчките.
Сядането, според мен, не е критерий за това дали да се сложи бебето в кошарка или не.
Виж целия пост
# 14
От 5 месец Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия