Страх ли ви е от проклятия

  • 9 475
  • 46
Бабките често кълнат за щяло и нещяло. Страхувате ли се от подобни думи и знаете ли случаи, в които е подействало?
Виж целия пост
# 1
Не, не се страхувам.
Като малка, на село, съм чувала изумителни клетви...Не съм забелязала да са подействали на адресатите. Най-впечатлителна за мен беше "Пипка да те пипне!". Кой кого пипа, така и не разбирах Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не ме е страх, смешно ми е. Не съм чувала за такива случаи.
Виж целия пост
# 3
Не, не се страхувам.
Като малка, на село, съм чувала изумителни клетви...Не съм забелязала да са подействали на адресатите. Най-впечатлителна за мен беше "Пипка да те пипне!". Кой кого пипа, така и не разбирах Mr. Green
Каква пипка бе... смешки... не знаеш баба ми как кълнеше  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
не ме е страх. дай ги насам бабките  Joy
Виж целия пост
# 5
Чувала съм какви ли не клетви, даже съм чувала случаи в които клетвите се сбъдват. Мисля че това са бабини деветини. Не вярвам в тях и не ме е страх.
Виж целия пост
# 6
Страх ме е ,да  newsm43
Виж целия пост
# 7
Някой те е прокълнал и сега те е страх да не се сбъдне ли?  Wink

Споко  Peace

Може и да има доза истина, но все ми се струва, че и за тая работа не става всеки...

Мен веднъж едно мангалче ме беше прокълнало, щото не му дадох пари като ми искаше и подскачаше около мен...Каза ми "Да умреш дано"  Shocked И така го нашутах в задника, че после му е посинял още повече сигурно....  Whistling
Виж целия пост
# 8
Не ме е страх.
Освен това съм чувала,че само майчините клетви стигат.
Незнам аз не вярвам.
Виж целия пост
# 9
Да говориш с Жоро01, да говориш,
па по средата на разговора да млъкне.
Кажи сега, това не е ли люта клетва, а?
Виж целия пост
# 10
Имам тука една книга за народно творчество ... какви клетви има вътре .... тръпки да те побият .... че някой нормален човек може да ти пожелае такова нещо
Виж целия пост
# 11
Освен това съм чувала,че само майчините клетви стигат.
Може и така да е... Майка ми ме "прокле" да имам дъщеря Mr. Green
Виж целия пост
# 12
клетви, суеверия и прочее са присъщи на примитивните народи
Виж целия пост
# 13
не ме е страх. дай ги насам бабките  Joy
Ако можеш да се справиш с моята веднага ти я давам,много е проклета тая жена и какви клетви бълва........
Виж целия пост
# 14
нееее Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия